AromaTouch™ je jednoduchá ale velmi efektivní metoda, která přináší hluboké a dlouhodobé účinky.

aromaTouchIntro  

Používá se zde 8 esenciálních olejů a díky nim se působí na 4 oblasti, které všichni velmi dobře známe. Tyto oblasti ovlivňují jak náš fyzický stav, tak i naši psychiku. (Stres, toxicitu, zánětlivé procesy a nerovnováhu autonomního nervového systému, které se objevují na pozadí mnoha současných civilizačních chorob.)

 

4 oblasti působení

Omezení stresu

Pod pojmem stres rozumíme nejrůznější systémové změny, kterými naše tělo reaguje na vzniklé obtíže fyzického i psychického rázu. Chronický, dlouhotrvající stres oslabuje naše systémy a omezuje jejich schopnost reagovat na další výzvy. Pro uvolnění stresu a podporu relaxace se používají oleje LEVANDULE a směs BALANCE™ (smrk, růžové dřevo, kadidlo, marocký heřmánek).

 

Redukce toxické zátěže a posílení imunity

Toxicita je jednou z hlavních příčin oslabování našeho organismu. Naše tělo se musí denně vyrovnávat s náporem toxinů a patogenních mikroorganismů. Snaha o jejich eliminaci tělo vyčerpává. Oleje použité v této fázi vynikají schopností redukovat škodlivé mikroorganismy a neutralizovat volné radikály. V této fázi se aplikují oleje MELALEUCA (teatree) a směs OnGUARD™ (planý pomeranč, hřebíček, skořice, eukalyptus radiata, rozmarýn).

 

6c4c47a297ca498806dd5b56cdb7e797

Redukce zánětů a úleva od bolesti

Zánět je přirozená reakce imunitního systému, s jejíž pomocí tělo vzdoruje infekci nebo opravuje poškozené tkáně. Provází ho zčervenání, otok, horkost nebo bolest. Zatímco v omezené míře je tato reakce užitečným nástrojem, kterým tělo napravuje poškození, pokud se zánět stane chronickým, může způsobovat další ničení okolních tkání a oslabovat tělo bolestí. Mnoho vážných civilizačních chorob má příčinu v chronickém zánětlivém procesu, který ničí tkáně a může být příčinou mnoha nemocí, vč. autoimunitních chorob a rakoviny. Ve třetí fázi techniky Aromatouch™ používáme dvě směsi olejů, které tlumí nežádoucí chronické záněty a podpoří zdravou zánětlivou reakci těla: AROMATOUCH™ (cypřiš, majoránka, máta, bazalka, grapefruit, levandule) a DEEP BLUE™ (libavka, kafr, máte, marocký heřmánek, heřmánek pravý, slaměnka, osmanthus-vonokvětka).

28af801250d9122994a720cd03d3686a

Obnovení rovnováhy autonomní nervové soustavy

Autonomní nervová soustava je součástí periferního nervového systému, jehož úkolem je udržovat optimální vnitřní podmínky organismu (homeostázu). Sestává z nervů, které jsou spojené se svaly, orgány, tkáněmi a systémy, které nevyžadují naši vědomou kontrolu. Tento systém se dělí na dvě části: sympaticus a parasympaticus. Pro optimální fungování našeho těla je důležité, aby oba systémy pracovaly v součinnosti a dokázaly udržovat organismus ve stavu homeostázy. Pro podporu její obnovy se používají oleje POMERANČ a MÁTA.

                                                                                   

Celá procedura trvá asi jednu hodinu. Oleje se aplikují v čistém neředěném stavu přímo na záda, hlavu a chodidla. Při této technice se používají esenciální oleje dōTERRA CPTG™ - certifikované, čisté oleje nejvyšší terapeutické třídy. Po terapii je vhodné vyhradit si čas na relaxaci a odpočinek. Důležité je pít hodně čisté vody, která podpoří detoxikaci.

 c470b76d0e0b39041f7671716a728e96

Cena 

 • 750 Kč/terapie
 • 500 Kč/děti do 12 let  
 • víkendová cena 1.000,- Kč
 • Kombinace  kranio-sakrální terapie a AromaTouch™, cena za obě v tomto případě 1.200,- Kč (neplatí o víkendu),
 • dále masáž dlaní technikou AromaTouch™ za cenu 200 Kč.
 • mohu dojet i k vám domů/firmy, cena základní plus 3 Kč/km
 • případné slevy se nesčítají

 

KDE PRACUJI:

 • Brno, Zábrdovická 2 (viz kontakty)
 • Blansko, Centrum Ježek, Fit Plus Blansko, Smetanova 6, 1. patro vlevo
 • Adamov
 • u vás doma či ve firmě                       

 

Pozn.: Nenahrazuje lékařskou péči. 

 certifikat

Termíny objednání: 

 • 22.1. ROSICE speciální nabídka Kranio 5ti ošetřujícími (2 volná místa) pro podrobnosti pište ;-)
 • 25.1. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
 • 26.1. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 27.1. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
 • 28.1. od 14 hod.
 • 1.2. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
 • 2.2. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 4.2. od 9 hod., od 10:30 hod.
 • 5.2. od 9 hod., od 10:30 hod.

Dovolená: 

 • ---

Vaše zkušenosti

Zuzana S.

Aromatouch jsem si zamilovala. Na rozdíl od klasické masáže, na které chodím, mě překvapila tím, jak účinný je jemný dotyk. Na rozdíl od klasické masáže a jakékoliv jiné techniky, kterou jsem zatím absolvovala, to byla právě aromatouch, u které jsem cítila, že působí na asi největší energetickou blokádu, kterou v těle mám. Myslím, že za tím byla právě ona kombinace jemnosti a vůní. Ty já miluju :) Během aromatouch se používá hned několik druhů a každá ve mě probouzela něco trochu jiného.

Monika :)

včera když jsem odcházela z práce tak mě potkal tenhle úžasný pohled. Ať si říká kdo chce co chce prostě na mě mrkalo a usmívalo se samo nebe. A já věřím, že to je úžasné požehnání pro mou cestu kterou jsem začala včera s tebou. Po tom co jsem od tebe odešla se pořád usmívám a dokonce jsem zase milá na ostatní lidi :-D
Děkuju, že jsme si mohly spolu popovídat a moc se těším na příště :)
Krásný den,

Iveta

jen ti chci poděkovat (Zuzzi a všem holkám vlastně taky), byla jsem na semináři sice hodně nervózní, hlavně když jsem měla mluvit, ale bylo to úžasně motivující setkání. Všechny videoprogramy, které jsem dělala, mě hodně daly, ale tak nějak jsem pořád tápala, nevěděla jsem kde a jak začít, teď už to vím :-). Hodně mě pomohlo slyšet všechny vaše příběhy.
Mám plán :) Nejdřív změním sama sebe, svoje špatný nastavení a naprogramování, potom budu pracovat na tom, abych si odpustila všechno, co jsem kdy udělala nebo neudělala nebo to, co jsem nemohla změnit a pak se pokusím odpustit i
...

Oáza v Brně

Potkala jsem příjemnou oázu klidu a pohody uprostřed velkoměsta! Nevěříte? Můžete se přesvědčit sami. Ulice Česká je v Brně hned po Náměstí Svobody nejrušnější ulicí, kde téměř bez ustání proudí davy lidí. Většina z nich má uštvaný výraz v očích, protože buď nestíhají co mají stihnout, nebo se jim nedaří sehnat co chtějí nakoupit. Převážnou většinu z nich spojuje stres, chvat a netrpělivost, se kterou se sobě navzájem v tom lidském hemžení vyhýbají. Já sama jsem se snažila této ulici vždy vyhnout, jelikož její nervozita se mi doslova vpíjela do podvědomí a vadila mi ta spousta chvátajících nervozních lidí. Až do včerejšího dne! Shodou zvláštních ,,náhod,, jsem
...