• Tel. / SMS: 777 346 881
 • Adresa: Zábrdovická 2, Brno
 • E-mail: Liana@osvobodse.cz
 • Samotná technika

  1 h / 850 Kč
 • Děti do 12 let

  45 min / 600 Kč
 • Kombinace s kraniem

  cca 100 min / 1600 Kč

Používá se zde 8 esenciálních olejů a díky nim se působí na 4 oblasti, které všichni velmi dobře známe. Tyto oblasti ovlivňují jak náš fyzický stav, tak i naši psychiku. (Stres, toxicitu, zánětlivé procesy a nerovnováhu autonomního nervového systému, které se objevují na pozadí mnoha současných civilizačních chorob.)

4 oblasti působení

Omezení stresu

Pod pojmem stres rozumíme nejrůznější systémové změny, kterými naše tělo reaguje na vzniklé obtíže fyzického i psychického rázu. Chronický, dlouhotrvající stres oslabuje naše systémy a omezuje jejich schopnost reagovat na další výzvy. Pro uvolnění stresu a podporu relaxace se používají oleje LEVANDULE a směs BALANCE™ (smrk, růžové dřevo, kadidlo, marocký heřmánek).

Redukce toxické zátěže a posílení imunity

Toxicita je jednou z hlavních příčin oslabování našeho organismu. Naše tělo se musí denně vyrovnávat s náporem toxinů a patogenních mikroorganismů. Snaha o jejich eliminaci tělo vyčerpává. Oleje použité v této fázi vynikají schopností redukovat škodlivé mikroorganismy a neutralizovat volné radikály. V této fázi se aplikují oleje MELALEUCA (teatree) a směs OnGUARD™ (planý pomeranč, hřebíček, skořice, eukalyptus radiata, rozmarýn).

Redukce zánětů a úleva od bolesti

Zánět je přirozená reakce imunitního systému, s jejíž pomocí tělo vzdoruje infekci nebo opravuje poškozené tkáně. Provází ho zčervenání, otok, horkost nebo bolest. Zatímco v omezené míře je tato reakce užitečným nástrojem, kterým tělo napravuje poškození, pokud se zánět stane chronickým, může způsobovat další ničení okolních tkání a oslabovat tělo bolestí. Mnoho vážných civilizačních chorob má příčinu v chronickém zánětlivém procesu, který ničí tkáně a může být příčinou mnoha nemocí, vč. autoimunitních chorob a rakoviny. Ve třetí fázi techniky Aromatouch™ používáme dvě směsi olejů, které tlumí nežádoucí chronické záněty a podpoří zdravou zánětlivou reakci těla: AROMATOUCH™ (cypřiš, majoránka, máta, bazalka, grapefruit, levandule) a DEEP BLUE™ (libavka, kafr, máte, marocký heřmánek, heřmánek pravý, slaměnka, osmanthus-vonokvětka).

Obnovení rovnováhy autonomní nervové soustavy

Autonomní nervová soustava je součástí periferního nervového systému, jehož úkolem je udržovat optimální vnitřní podmínky organismu (homeostázu). Sestává z nervů, které jsou spojené se svaly, orgány, tkáněmi a systémy, které nevyžadují naši vědomou kontrolu. Tento systém se dělí na dvě části: sympaticus a parasympaticus. Pro optimální fungování našeho těla je důležité, aby oba systémy pracovaly v součinnosti a dokázaly udržovat organismus ve stavu homeostázy. Pro podporu její obnovy se používají oleje POMERANČ a MÁTA.

 

Celá procedura trvá asi jednu hodinu. Oleje se aplikují v čistém neředěném stavu přímo na záda, hlavu a chodidla. Při této technice se používají esenciální oleje dōTERRA CPTG™ - certifikované, čisté oleje nejvyšší terapeutické třídy. Po terapii je vhodné vyhradit si čas na relaxaci a odpočinek. Důležité je pít hodně čisté vody, která podpoří detoxikaci.

CENA 

 • 850 Kč/terapie
 • 600 Kč/děti do 12 let  
 • Kombinace  kranio-sakrální terapie a AromaTouch™, cena za obě v tomto případě 1.600,- Kč (neplatí o víkendu),
 • dále masáž dlaní technikou AromaTouch™ za cenu 300 Kč.
 • mohu dojet i k vám domů/firmy, cena základní plus 8 Kč/km
 • případné slevy se nesčítají

Pozn.: Nenahrazuje lékařskou péči.