Ájurvédská "masáž" hlavy je starověká indická technika harmonizace těla i duše. 

masazHlavyIntro

V názvu se sice objevuje slovo masáž, ale jde o propojení vícero technik, jako např. akupresura, stimulace marmových bodů atd. Tato technika vás krásně uvolní, pomáhá navodit pocit zdraví, klidu a psychické pohody. Uvolňuje napětí v těle a stimuluje celkovou regeneraci.

Účinně působí na prokrvení pokožky hlavy, což podporuje růst a zesílení vlasů. Je známo, že tato masáž působí velmi dobře i proti migréně, zmírňuje oční napětí a pomáhá zlepšit zrak, pomáhá při nespavosti a poruchách spánku, napomáhá odstranit pískání v uších. Je vynikající při stresu, bolestech krční páteře, nebo bolestech hlavy. Zvyšuje odolnost vůči disharmonii organismu. Zlepšuje barvu a vzhled pleti (vyhlazuje vrásky). Uvolňuje nervový systém, zvyšuje přísun kyslíku a glukózy do mozku.

(pozn. Nenahrazuje lékařskou péči.)

Pracuje se zde na celé hlavě (vlasová část i obličej), krk, šíje a ramena. Pokud chcete speciální přídavek - olej na podporu vlasového váčku, tudíž pro podporu růstu vlasů a zesílení vlasů, dejte mi včas vědět. 

Jak se připravit?

Tato otázka je více pro ženy. Protože se masíruje i obličej vč. očí, doporučuji nechodit na masáž nalíčená. Při uvolňování vlasové části se prokrvuje pokožka a tím se zvětší produkce mazu, takže vlasy jsou poté mastnější. Na krk a šíji se vtírá olej, který se následně dostane i do hlavy. Zkrátka počítejte s mastnějšími vlasy při odchodu. 

 

Cena 600 Kč

V kombinaci s kranio-sakrální terapií cena za obě terapie 1200,- Kč

 

Jak dlouho se u mě zdržíte?

Počítejte cca 70 minut.

Malycertif

Termíny objednání: 

  • 22.1. ROSICE speciální nabídka Kranio 5ti ošetřujícími (2 volná místa) pro podrobnosti pište ;-)
  • 25.1. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
  • 26.1. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 27.1. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
  • 28.1. od 14 hod.
  • 1.2. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
  • 2.2. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 4.2. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 5.2. od 9 hod., od 10:30 hod.

Dovolená: 

  • ---

Vaše zkušenosti

Zuzana S.

Aromatouch jsem si zamilovala. Na rozdíl od klasické masáže, na které chodím, mě překvapila tím, jak účinný je jemný dotyk. Na rozdíl od klasické masáže a jakékoliv jiné techniky, kterou jsem zatím absolvovala, to byla právě aromatouch, u které jsem cítila, že působí na asi největší energetickou blokádu, kterou v těle mám. Myslím, že za tím byla právě ona kombinace jemnosti a vůní. Ty já miluju :) Během aromatouch se používá hned několik druhů a každá ve mě probouzela něco trochu jiného.

Monika :)

včera když jsem odcházela z práce tak mě potkal tenhle úžasný pohled. Ať si říká kdo chce co chce prostě na mě mrkalo a usmívalo se samo nebe. A já věřím, že to je úžasné požehnání pro mou cestu kterou jsem začala včera s tebou. Po tom co jsem od tebe odešla se pořád usmívám a dokonce jsem zase milá na ostatní lidi :-D
Děkuju, že jsme si mohly spolu popovídat a moc se těším na příště :)
Krásný den,

Iveta

jen ti chci poděkovat (Zuzzi a všem holkám vlastně taky), byla jsem na semináři sice hodně nervózní, hlavně když jsem měla mluvit, ale bylo to úžasně motivující setkání. Všechny videoprogramy, které jsem dělala, mě hodně daly, ale tak nějak jsem pořád tápala, nevěděla jsem kde a jak začít, teď už to vím :-). Hodně mě pomohlo slyšet všechny vaše příběhy.
Mám plán :) Nejdřív změním sama sebe, svoje špatný nastavení a naprogramování, potom budu pracovat na tom, abych si odpustila všechno, co jsem kdy udělala nebo neudělala nebo to, co jsem nemohla změnit a pak se pokusím odpustit i
...

Oáza v Brně

Potkala jsem příjemnou oázu klidu a pohody uprostřed velkoměsta! Nevěříte? Můžete se přesvědčit sami. Ulice Česká je v Brně hned po Náměstí Svobody nejrušnější ulicí, kde téměř bez ustání proudí davy lidí. Většina z nich má uštvaný výraz v očích, protože buď nestíhají co mají stihnout, nebo se jim nedaří sehnat co chtějí nakoupit. Převážnou většinu z nich spojuje stres, chvat a netrpělivost, se kterou se sobě navzájem v tom lidském hemžení vyhýbají. Já sama jsem se snažila této ulici vždy vyhnout, jelikož její nervozita se mi doslova vpíjela do podvědomí a vadila mi ta spousta chvátajících nervozních lidí. Až do včerejšího dne! Shodou zvláštních ,,náhod,, jsem
...