• Tel. / SMS: 777 346 881
  • Adresa: Zábrdovická 2, Brno
  • E-mail: Liana@osvobodse.cz
  • Jedno sezení

    70 min / 900 Kč
  • Tři sezení

    3x 70 min / 2 400 Kč

Tato technika zahrnuje 32 propojených bodů na hlavě, v nichž jsou nashromážděny všechny naše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jsme během všech životů nabyli dojem, že jsou důležité. Je to stejné, jako když si celý život shromažďujeme věci ve skladu. A to, co tato metoda dělá, je, že pomáhá rozpouštět nepotřebné položky.

Mozkové vlny se během terapie zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme být více přítomní ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Doslova se zde mění pravděpodobnosti budoucích možností.

Může být použit pro usnadnění změny v jakékoliv oblasti našeho života. Pokud jsme ochotni žít více z vědomí, jsme ochotni otevřít cestu k léčení. Učíme se přijímat tělo. Skutečné přijímání je, když dovolíme tělu rozhodnout se, co si nechá a co ne. Je to vaše ochota otevřít ty oblasti, které nutily tělo s vámi souhlasit. Skutečné přijímání dovoluje našemu tělu vytvořit nové volby a nové možnosti. Je to ochota a schopnost těla vybrat si vlastní postoj.

Jde o soubor nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí nehodnotí. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý, zcela přítomný ve všech oblastech našeho života. Vědomí nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více.

Pomůže nám poznat sebe sama, jako nekonečnou bytost, kterou ve skutečnosti jsme a umožní nám vytvořit život za hranicemi toho, čemu jsme uvěřili. Pro nekonečnou bytost je stále všechno možné.

Celé sezení trvá zhruba 70 minut

Cena

900 Kč za jedno sezení.

Protože je doporučeno poprvé absolvovat tři terapie v průběhu cca tří týdnů, pokud se tak rozhodnete, cena je v tomto případě 2400 Kč.

 

Proč nepoužívám originální název?

Mohli jste si všimnout, že jsem pozměnila název a v textu jsem vynechala originální oficiální název této techniky. Tuto techniku jsem se učila od kamarádky. To je první věc. A jsem nakonec ráda, že jsem se nezapojila do oficiální mašinerie. 

Už když jsem se tuto metodu učila, něco mi na tom nesedělo. Říkala jsem si, že technika je neutrální, ale to pozadí za tím mi nějak nesedí. Proto, když jsem kdykoliv tuto metodu praktikovala, pracovala jsem hodně s čistým a bezpečným prostorem, a se záměry, ať se VŠE děje pro dobro, v souladu s Nejvyšší Láskou a v souladu s plánem Duše. 

Krátce poté, co jsem se tuto techniku naučila, se ke mně dostaly z vícero stran informace, že má tato technika programovat lidi. Nevím, co je na tom pravdy, samotné mi to vrtalo hlavou. 

Nechci zesilovat cokoliv negativního psaním o tom, proč, kdo co povídal apod., proto jen krátce na závěr: 

Tato technika je neutrální nástroj. Není zlý nebo zázračný. Ale je to jako se všemi nástroji - záleží na tom, jak se použije, JAK K NĚMU PŘISTUPUJETE.

Vzhledem k tomu, že zde se mnohem víc pracuje se speciálními slovy, které programují energeticky lidskou mysl, proto jsem změnila název, programovací slova nepoužívám a s body pracuji čistě v souladu s jejich významem, v bezpečném prostoru, se záměrem viz výše. 

A já osobně mám velmi krásné zpětné vazby.