Celotělová vědomá péče dotekem

Tato technika je běžně součástí Rituálu Zavinování, ale protože je možné ji oddělit, můžete si ji přijít zažít na vlastní kůži. Ochutnáte tak část rituálu, jenž trvá většinou 6-8 hodin a je potřeba si ještě vyhradit alespoň den volna po. 

 

Proto vám přináším možnost alespoň tuto část rituálu si užít, pokud třeba z časových nebo finančních možností se do rituálu nepustíte.

dotek 8c185cc0578180cbfcdb939013f1ea2d

Vědomý dotek 

 

Tento pojem už zná spousta lidí a dokonce i věda už přichází na to, jaký rozdíl je, když člověk přistupuje k druhému s vědomou péčí, co se spouští v těle za procesy a jak se zvedá energie. 

 

Když si vyberete tento zážitek, nejdříve se krátce pobavíme, vysvětlíme si co a jak. Mám na výběr z několika olejů (je jich docela dost :-) ) a vy se v klidu naladíte, které oleje budete chtít přimíchat do oleje nosného (používám mandlový). 

 

Do každého vybraného olejíčku si můžete dát záměr, který vám daný olej posílí. S tímto budu pak pracovat i já a mým záměrem bude "vtiskávat a vtírat" vám tento záměr do těla, aby energie mohla záměr podpořit. 

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o celé tělo (nohy i ruce z obou stran, záda, bříško, ramena a horní část kolem u ramen (vynechávají se vlastně jen intimní partie) a hlava, celá procedura trvá hodinu a půl. 

 

Nastává zde hluboká relaxace, tělo se celé krásně uvolní. 

 

A proto, že pracuji s dalšími technikami, je možné si nastavit po domluvě i individuální péči. Mrkněte na to, co dělám, zda vás něco zaujalo a chtěli byste třeba ochutnávku nebo to celé rovnou zakomponovat - zkrátka jsem otevřená osobní domluvě a nastavení přesného "menu" pro vás. 

 

U základní techniky počítejte se 2 hodinami celkového času. 

 

Cena základní 1,5 hodinové péče je 1800 Kč. 

 

Ženám doporučuji přijít odlíčené a počítat s mastnými vlasy. Namalovat se poté můžete, zrcadlo mám. :-) Oblečení zvolte takové, kde vám nebude vadit trochu mastnoty z olejů.

Preferuji ženy, ale lze samozřejmě tuto techniku provádět i mužům. Jen prakticky je to horší na místech, kde je ochlupení. Takže se budeme eventuálně domlouvat opět individuálně. 

 

Poznámka: Tato technika nenahrazuje lékařskou péči a není ani masáží. 

d6580cafa260763239a7472651039150