• Tel. / SMS: 777 346 881
  • Adresa: Zábrdovická 2, Brno
  • E-mail: Liana@osvobodse.cz
  • Základní cena

    1,5 h / 1800 Kč

Tato technika je běžně součástí Rituálu Zavinování, ale protože je možné ji oddělit, můžete si ji přijít zažít na vlastní kůži. Ochutnáte tak část rituálu, jenž trvá většinou 6-8 hodin a je potřeba si ještě vyhradit alespoň den volna po. 

Proto vám přináším možnost alespoň tuto část rituálu si užít, pokud třeba z časových nebo finančních možností se do rituálu nepustíte.

Vědomý dotek

Tento pojem už zná spousta lidí a dokonce i věda už přichází na to, jaký rozdíl je, když člověk přistupuje k druhému s vědomou péčí, co se spouští v těle za procesy a jak se zvedá energie. 

Když si vyberete tento zážitek, nejdříve se krátce pobavíme, vysvětlíme si co a jak. Mám na výběr z několika olejů (je jich docela dost :-) ) a vy se v klidu naladíte, které oleje budete chtít přimíchat do oleje nosného (používám mandlový/kokosový). 

Do každého vybraného olejíčku si můžete dát záměr, který vám daný olej posílí. S tímto budu pak pracovat i já a mým záměrem bude "vtiskávat a vtírat" vám tento záměr do těla, aby energie mohla záměr podpořit. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o celé tělo (nohy i ruce z obou stran, záda, bříško, ramena a horní část kolem u ramen (vynechávají se vlastně jen intimní partie) a hlava, celá procedura trvá hodinu a půl. 

Nastává zde hluboká relaxace, tělo se celé krásně uvolní. 

A proto, že pracuji s dalšími technikami, je možné si nastavit po domluvě i individuální péči. Mrkněte na to, co dělám, zda vás něco zaujalo a chtěli byste třeba ochutnávku nebo to celé rovnou zakomponovat - zkrátka jsem otevřená osobní domluvě a nastavení přesného "menu" pro vás. 

U základní techniky počítejte se 2 hodinami celkového času. 

Cena

základní 1,5 hodinová péče je za 1800 Kč

Ženám doporučuji přijít odlíčené a počítat s mastnými vlasy. Namalovat se poté můžete, zrcadlo mám. :-) Oblečení zvolte takové, kde vám nebude vadit trochu mastnoty z olejů.

Preferuji ženy, ale lze samozřejmě tuto techniku provádět i mužům. Jen prakticky je to horší na místech, kde je ochlupení. Takže se budeme eventuálně domlouvat opět individuálně. 

Poznámka: Tato technika nenahrazuje lékařskou péči a není ani masáží.