• Tel. / SMS: 777 346 881
  • Adresa: Zábrdovická 2, Brno
  • E-mail: Liana@osvobodse.cz
  • Jedno ošetření

    od 60 min / od 700 Kč

Jakákoliv jizva na našem těle - hlavně ráznějšího typu jako jsou operace, úrazy, po nehodách - zanechává v našem těle zdánlivě "nesmazatelnou" stopu nejen na fyzické úrovni. Záměrně píši slovo nesmazatelnou v uvozovkách, protože takto je většina lidí nastavena. Prostě mám jizvu a nic s tím nenadělám. To ale není pravda. S většinou jizev se dá velmi krásně pracovat.

Proč, jak, co z toho?

Začnu odpovědí na proč

Jizva, ať je jakákoliv, zanechává v těle stopu na fyzické úrovni, která jde vidět okem, ale také jde do hloubky tkání, zvláště, když jde o operace. Řetězení narušené tkáně, jenž sroste pevnějším srůstem, ovlivňuje nakonec vlastně celé tělo. Převážně skrze fasciální systém, i přes měkké tkáně, ale třeba i zlomená kost je jizva.

Co se týká psychické úrovně, zde se do jizvy zapisuje daná událost při vzniku a každá prožitá, ale HLAVNĚ NEPROŽITÁ emoce. (Příklad: po císařském řezu se mi do podvědomí zapsalo, že nemohu řídit svůj vlastní život, že nejsem svým pánem a autority rozhodují o mém životě. To je pouze jeden program, který se mi při vzniku těchto jizev - při císaři jsou jizvy tři - vynořil při práci na ní.) Často se objevují skryté strachy, vztek, pocit bezmoci a smutku atd. Tyto vlastně nevyjádřené a zapouzdřené emoce zůstávají v těle a brzdí ho. Po energetické stránce a samozřejmě i po fyzické. 

Na stáří jizvy nezáleží.

I poté, co se rána po operaci, úrazu či porodním zákroku uzdravila, vnímáme ji stále díky jizvě, která může být nadále bolavá či necitlivá. Jizvy výrazným způsobem tlumí tok naší energie v těle a ovlivňují náš tělesný i duševní stav. Pokud jsou v intimních oblastech těla, mohou zásadně narušovat intimní život. Po operaci slepého střeva můžeme vlivem jizvy prožívat například chronické bolesti zad nebo hlavy.Díky práci s jizvami můžeme znovu obnovit tok energie v těle a zvýšit hladinu živosti a radosti ve svém životě.

Dokonce díky této práci máme možnost se navrátit k předchozímu stavu dané oblasti. Lidé bohužel často neví, že mnoho jejich problémů je spojeno s tím, že mají nějaké zjizvení.

Jizvy mohou způsobovat tyto problémy:

  • Migrény
  • Záněty
  • Problémy s páteří a pohybovým aparátem
  • Bolesti (i nelogické - jinde, než bychom očekávali)
  • Nejasné emoce - například nechuť k něčemu (třeba i sexu), nesebepřijetí, obzvlášť pokud je jizva ošklivá.

Jak?

Díky specifické masáži jizvy se tato postupně zmenšuje, změkšuje a spolu s ní odeznívá i necitlivost zjizvené tkáně. Tento efekt není jen lokální – v místě jizvy –, ale ovlivňuje prožívání celého těla i psychiku. Pro zjemnění a znovurozproudění energie do jizvy se používá ricinový olej. Ten je ideální dávat si i doma a jizvu si nahřát a olejovat. Lépe se pak olej dostane hlouběji a působí efektivněji. Působení na jizvu není často úplně příjemné, proto je spíše pro odvážnější, ale po uvolnění toho, co sebou jizva všechno nese, to rozhodně stojí za to. 

Já tuto práci ještě kombinuji s kraniosakrální terapií, pokud inuitivně vnímám, že je to potřeba. Pro někoho je tato technika dost náročná, protože je fyzicky intenzivní. Proto jsem začala pracovat ještě jiným, mnohem jemnějším způsobem. Více info najdete zde: Dotek Pravdy.

Takže co z toho budete mít?

Více životní energie, radosti, mohou polevit chronické bolesti, obnoví a rozvine se potěšení ze života, můžete se cítit konečně zase víc "ve svém těle". Také mohou zmizet programy a nastavení - viz výše můj příběh s císařem; a tímpádem se vám tato změna promítne do života. Zkrátka padnou jistá omezení a nastavení v naší hlavě v podobě limitů. 

Pokud se rozhodnete do této práce jít, prosím, volte termíny odpoledne, ideálně po 16 hodině. Po vás už určitě nikoho mít nebudu, bude tedy dostatek času (většinou jde ale o cca hodinu, hodinu a půl) a na patře už bývá klid. 

Cena

Protože je tato práce dost specifická, předem nelze určit, jaké procesy se spustí a jak dlouho se jizvě budeme věnovat, je částka pohyblivá. Spodní hranice je 700 Kč

Recenze

Už dlouho si o opečování říká moje jizva po operaci slepého střeva. A energie posledních týdnů mě konečně dokopaly k tomu její volání vyslyšet. Napojit se na tohle i poraněné místo mi pomohla Liana Mera - Osvoboď se ❤ V její laskavé a citlivé péči se jizva konečně mohla rozmluvit a sdělit mi to, co se mi snaží už léta naznačit občasnou bolestí. A byla to jízda 🎢 Skoro neviditelný flíček na kůži pod sebou skrýval mnoho vrstev, mnoho příběhů - pocit ztráty, odcizení, ukradení kousku mě samotné, mojí síly. Dotkly jsme se i placenty a bolavého místa v bříšku, kde pořád její energie rezonuje a ukazuje mi, že i když jsme na fyzické rovině odpojené, energeticky se mnou zůstává po celý můj život 🙏
Moc děkuju za tenhle prožitek a možnost konečně poodkrýt to, co mi část mého těla dlouhodobě dává najevo, děkuju Lianě, že mi byla "překladatelkou" řeči mojí jizvy. Každé místo na našem těle, i když bolí, píchá, tlačí nebo nefunguje, má svou moudrost a právě bolestí nás často upozorňuje na něco, co jsme zapomněli nebo co potřebujeme opečovat a pohladit ❤ Nebojujme proti svému tělu, neutopme tato důležitá poselství hned pod haldou prášků, které volání našeho těla dovedou umlčet. Podíváme-li se pod povrch, můžeme objevit mnoho důležitého a najít skutečnou cestu k uzdravení ❤❤❤
S láskou Lúmennka