Konstelace, rodinné, systemické, kvantové

ac8837fcf37523cbc52a9defd6d706aa

Už i těch je povícero, ale základ je prostě stejný. Konstelační techniky řeší a "přepisují" to, co v našich životech nefunguje. Důvod tohoto nefungování bývá často někde v minulosti. Nejčastěji v našem dětství. Rodinné linie nás ovlivňují až sedm generací zpět. To, jakým způsobem žili naši rodiče, prarodiče je jen prožíváním příčin a následků, které pak ovlivňují životy vlastně všech. 

 

Skrze životy našich předků se skládají určité vzorce, programy, na jejich základech se pak utváří náš život. Především vztahy. Vztahy sama k sobě, vztahy k partnerům, vztahy k dětem, k rodině, přátelům, ale třeba i vztahy k penězům, ke zdraví. Zkrátka jakékoliv vztahy v našem životě se nám dějí na základě našich vnitřních nastaveních, které pocházejí z linie rodiny, minulých životů a všechno se to skládá jako jedna velká skládačka, kterou ale nevidíme z naší pozice celou. 

 

V konstelacích dostáváme náhled na daný problém. Téma, které si zadáme k hledání řešení, k hledání změny. Konstelace jsou také skvělým nástrojem k hledání "zakopaného psa". Když se nám děje stále něco dokola a pořád ne a ne se hnout z místa. Na konstelacích se krásně ukazuje, kde bývá zádrhel. 

 

Jak fungují konstelace tu vypisovat nebudu, informací je dnes už na internetu spoustu. 

 

U mne v centru začaly konstelace probíhat poměrně pravidelně od ledna 2022. 

 

Ty klasické vede Karel Rešl.

Karel

Nejbližší termín: 17.6.2023, 10-18 hod. Cena: 1200 Kč

Více info najdete na facebookové události. Mrkněte na mou FB stránku

 

A pak můžete navštívit konstelace Kvantové, přesněji Kvantový terapeutický večer, ten vede Dina Chaloupková.

Dina

Nejbližší termín 26.5. 2023, od 17 hod. do cca 21 hod., cena 1000 Kč. 

Více info najdete na facebookové události. Mrkněte na mou FB stránku

 

 

S sebou: pohodlné oblečení a něco na zub. Pitný režim zajištěn. (Voda, káva, čaj, caro)

 

Přihlášení přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., přihlášení je závazné. Prosím odhlašujte se případně co nejdříve. Děkujeme za pochopení.