Konstelace, rodinné, systemické, kvantové

ac8837fcf37523cbc52a9defd6d706aa

Už i těch je povícero, ale základ je prostě stejný. Konstelační techniky řeší a "přepisují" to, co v našich životech nefunguje. Důvod tohoto nefungování bývá často někde v minulosti. Nejčastěji v našem dětství. Rodinné linie nás ovlivňují až sedm generací zpět. To, jakým způsobem žili naši rodiče, prarodiče je jen prožíváním příčin a následků, které pak ovlivňují životy vlastně všech. 

 

Skrze životy našich předků se skládají určité vzorce, programy, na jejich základech se pak utváří náš život. Především vztahy. Vztahy sama k sobě, vztahy k partnerům, vztahy k dětem, k rodině, přátelům, ale třeba i vztahy k penězům, ke zdraví. Zkrátka jakékoliv vztahy v našem životě se nám dějí na základě našich vnitřních nastaveních, které pocházejí z linie rodiny, minulých životů a všechno se to skládá jako jedna velká skládačka, kterou ale nevidíme z naší pozice celou. 

 

V konstelacích dostáváme náhled na daný problém. Téma, které si zadáme k hledání řešení, k hledání změny. Konstelace jsou také skvělým nástrojem k hledání "zakopaného psa". Když se nám děje stále něco dokola a pořád ne a ne se hnout z místa. Na konstelacích se krásně ukazuje, kde bývá zádrhel. 

 

Jak fungují konstelace tu vypisovat nebudu, informací je dnes už na internetu spoustu. 

 

U mne v centru začaly konstelace probíhat poměrně pravidelně od ledna 2022. 

 

Ty klasické vede Karel Rešl.

Karel

Nejbližší termín: ---, 10-18 hod. Cena: 1200 Kč

Více info najdete na facebookové události. Mrkněte na mou FB stránku

 

A pak můžete navštívit konstelace Kvantové, přesněji Kvantová transformace, vede Dina Chaloupková, www.dinajedina.cz.

Dina

Nejbližší termín 11.11. 2023, od 13 - 19, cena 1900 Kč. 

Více info najdete na facebookové události. Mrkněte na mou FB stránku

 

 

S sebou: pohodlné oblečení a něco na zub. Pitný režim zajištěn. (Voda, káva, čaj, caro)

 

Přihlášení přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., přihlášení je závazné. Prosím odhlašujte se případně co nejdříve. Děkujeme za pochopení.