Access bars

 

accessBarsIntroTato technika zahrnuje 32 propojených bodů (bars) na hlavě, v nichž jsou nashromážděny všechny naše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jsme během všech životů nabyli dojem, že jsou důležité. Je to stejné, jako když si celý život shromažďujeme věci ve skladu. A to, co tato metoda dělá, je, že pomáhá rozpouštět nepotřebné položky.

Mozkové vlny se během terapie zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme být více přítomní ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Access Bars doslova mění pravděpodobnosti budoucích možností.

 

Access Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoliv oblasti našeho života. Pokud jsme ochotni žít více z vědomí, jsme ochotni otevřít cestu k léčení. Učíme se přijímat tělo. Skutečné přijímání je, když dovolíme tělu rozhodnout se, co si nechá a co ne. Je to vaše ochota otevřít ty oblasti, které nutily tělo s vámi souhlasit. Skutečné přijímání dovoluje našemu tělu vytvořit nové volby a nové možnosti. Je to ochota a schopnost těla vybrat si vlastní postoj.

Access je soubor nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí nehodnotí. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý, zcela přítomný ve všech oblastech našeho života. Vědomí nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více.

Pomůže nám poznat sebe sama, jako nekonečnou bytost, kterou ve skutečnosti jsme a umožní nám vytvořit život za hranicemi toho, čemu jsme uvěřili. Pro nekonečnou bytost je stále všechno možné.

Celé sezení trvá zhruba hodinu. 

Cena 600 Kč

Protože je doporučeno poprvé absolvovat tři terapie v průběhu cca tří týdnů, pokud se tak rozhodnete, cena je v tomto případě 1500 Kč.

Možná je také kombinace s harmonizací a čištění aury, pak je cena 900 Kč. 

95b43399e359025f191e3b790773d7a1

Termíny objednání: 

  • 22.1. ROSICE speciální nabídka Kranio 5ti ošetřujícími (2 volná místa) pro podrobnosti pište ;-)
  • 25.1. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
  • 26.1. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 27.1. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
  • 28.1. od 14 hod.
  • 1.2. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
  • 2.2. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 4.2. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 5.2. od 9 hod., od 10:30 hod.

Dovolená: 

  • ---

Vaše zkušenosti

Zuzana S.

Aromatouch jsem si zamilovala. Na rozdíl od klasické masáže, na které chodím, mě překvapila tím, jak účinný je jemný dotyk. Na rozdíl od klasické masáže a jakékoliv jiné techniky, kterou jsem zatím absolvovala, to byla právě aromatouch, u které jsem cítila, že působí na asi největší energetickou blokádu, kterou v těle mám. Myslím, že za tím byla právě ona kombinace jemnosti a vůní. Ty já miluju :) Během aromatouch se používá hned několik druhů a každá ve mě probouzela něco trochu jiného.

Monika :)

včera když jsem odcházela z práce tak mě potkal tenhle úžasný pohled. Ať si říká kdo chce co chce prostě na mě mrkalo a usmívalo se samo nebe. A já věřím, že to je úžasné požehnání pro mou cestu kterou jsem začala včera s tebou. Po tom co jsem od tebe odešla se pořád usmívám a dokonce jsem zase milá na ostatní lidi :-D
Děkuju, že jsme si mohly spolu popovídat a moc se těším na příště :)
Krásný den,

Iveta

jen ti chci poděkovat (Zuzzi a všem holkám vlastně taky), byla jsem na semináři sice hodně nervózní, hlavně když jsem měla mluvit, ale bylo to úžasně motivující setkání. Všechny videoprogramy, které jsem dělala, mě hodně daly, ale tak nějak jsem pořád tápala, nevěděla jsem kde a jak začít, teď už to vím :-). Hodně mě pomohlo slyšet všechny vaše příběhy.
Mám plán :) Nejdřív změním sama sebe, svoje špatný nastavení a naprogramování, potom budu pracovat na tom, abych si odpustila všechno, co jsem kdy udělala nebo neudělala nebo to, co jsem nemohla změnit a pak se pokusím odpustit i
...

Oáza v Brně

Potkala jsem příjemnou oázu klidu a pohody uprostřed velkoměsta! Nevěříte? Můžete se přesvědčit sami. Ulice Česká je v Brně hned po Náměstí Svobody nejrušnější ulicí, kde téměř bez ustání proudí davy lidí. Většina z nich má uštvaný výraz v očích, protože buď nestíhají co mají stihnout, nebo se jim nedaří sehnat co chtějí nakoupit. Převážnou většinu z nich spojuje stres, chvat a netrpělivost, se kterou se sobě navzájem v tom lidském hemžení vyhýbají. Já sama jsem se snažila této ulici vždy vyhnout, jelikož její nervozita se mi doslova vpíjela do podvědomí a vadila mi ta spousta chvátajících nervozních lidí. Až do včerejšího dne! Shodou zvláštních ,,náhod,, jsem
...