Můj příběh

Kdo jsem? Na to se těžko odpovídá. Moje odpověď je – jsem. Nic víc není třeba.

 

Ale tak mě asi moc nepoznáte, takže by bylo možná trefnější popsat kým nejsem.

 

Nejsem člověk, který by se hlásil k nějakému směru, víře, či náboženství, někdo, kdo se nazývá různými názvy jako „ezoterik, čarodějka, vědma, kouč, terapeut“ apod. Jsem vlastně „jen“ někdo, kdo může jít chvilku vedle vás, než na moje místo dosadíte někoho jiného. Zkusit vás naučit to, co už sama vím.

 

A nebo s vámi praktikovat terapie, které mě teď a tady nejvíc oslovily. Které mi fungují a které pomáhají i ostatním. 

 

Co mě doslova uchvacuje v tomto životě?

 

Poznávání toho, kým jsem. Kým jsem byla, jaké schopnosti jsem měla a znovu je objevuji a vlastně sleduji vlastní malou evoluci.

 

Osvoboď se

 

Název Osvoboď se má pro mě spoustu významů a jeden z nich je právě toto neoznačování. Tím nechci říct, že je špatně, že chodíte do kostela, nebo že se hlásíte k nějaké politické straně. Jde mi ale o to, být ve všem svobodný/á, což samozřejmě není zrovna jednoduchý úkol.

 

Protože jsme naučení nechat se hodně ovlivňovat okolím, nemít svůj vlastní názor a nedůvěřovat svým pocitům, a to jak blízkými v rodině, přáteli a kamarády, tak institucemi a těmi „vlivnějšími“ nebo třeba i nějakým "guru", někým "slavným" v oblasti osobního rozvoje.

 

Moje vnitřní nastavení, které jsem znovuobjevila až před pár lety, je učit se svobodě v nesvobodném světě. Kde se musíme podřizovat, kde jsme od mala odříznutí od toho, pro co jsme sem přišli. Naučit se nebýt „ovcí ale lvicí“.

 

Je jedno jakou techniku, terapii, styl zvolíte. Důležité je, že všechno vás může dovést do cíle a tím jste vy sami. To vaše „jsem“. Kde už nebudete pociťovat nesvobodu a budete se cítit volní. Kde poznáte tu nekonečnou bezpodmínečnou lásku… Velký úkol, že?

 

Nejde to hned, naše zvyky a zlozvyky a svět tam venku nás bude neustále znovu a znovu zkoušet. Na co tedy čekat? Šup do práce, vydejte se na tuto cestu se mnou!

 

A na závěr tedy moje jméno, které ke mě nově přišlo na jaře roku 2019 a jsem za něj opravdu moc vděčná, protože to moje původní mi za celý život ne a ne sednout: 

 

S láskou Liana Mera

 

proWeb

Více mne můžete poznat na mém webu www.lianamera.cz