Můj příběh

Kdo jsem? Na to se těžko odpovídá. Moje odpověď je – jsem. Nic víc není třeba.

 

Ale tak mě asi moc nepoznáte, takže by bylo možná trefnější popsat kým nejsem.

 

Nejsem člověk, který by se hlásil k nějakému směru, víře, či náboženství, někdo, kdo se nazývá různými názvy jako „ezoterik, čarodějka, vědma, kouč, terapeut“ apod. Jsem vlastně „jen“ někdo, kdo může jít chvilku vedle vás, než na moje místo dosadíte někoho jiného. Zkusit vás naučit to, co už sama vím.

 

A nebo s vámi praktikovat terapie, které mě teď a tady nejvíc oslovily. Které mi fungují a které pomáhají i ostatním. Jediný název, který jsem si připustila k tělu je hypersenzitivní člověk. (Pro vysvětlení proč, si můžete přečíst tento článek: Jak mi zaškatulkování pomohlo se kousek osvobodit.)

 

Co mě doslova uchvacuje v tomto životě?

 

Poznávání toho, kým jsem. Kým jsem byla, jaké schopnosti jsem měla a znovu je objevuji a vlastně sleduji vlastní malou evoluci.


Od malinka jsem cítila, že jsem jiná, než ostatní. Jako bych sem nepatřila. Zatím největší přelom v mém životě nastal po vstupu dvojplamene do mého života (který už z mého života opět odešel). Začala jsem samu sebe poznávat mnohem mnohem víc do hloubek, kde se začalo vynořovat tak tajemné zákoutí, až mi to někdy bere dech. Jenže na začátku jsem netušila, co s tím vším. Přišlo mi velké množství otázek k tomu, co se děje.

 

A tak první, co zmíním, co mě tzv. uchvátilo, byly knihy s poselstvím od Kryona, které mi odpověděly, dalo by se říci, na téměř všechny otázky týkajícího se tajemství života. Ale znáte to, pochopíte vyšší smysl, a s tím automaticky přijdou další otázky na další ještě vyšší smysl. I mě se to stalo a tak je stále co zkoumat, kam pokračovat.

 

Nedávno se ke mě dostaly knihy Rafaelova škola. Další svět, který mě učaroval. Svět elementálů, který mi připomněl velmi silným pocitem, že jsem zapomněla tolik toho, co už jsem se v jiných životech naučila.
Velmi silně mě to začalo doslova nutit hledat, zajímat se o to, jak se dostat zase sama k sobě. K tomu, co mám v sobě za tajemství. Už dříve jsem se o sobě dozvěděla, že mám léčivou sílu v rukou a další mnohé schopnosti. Nyní jsem na cestě odstraňování bloků a nánosů, které tuto sílu ještě stále brzdí, tak, že neproudí zdaleka naplno. Začínají se mi kousek po kousínku vynořovat vzpomínky tak staré, jako snad sám svět...

 

Můj život se od roku 2018 začal stávat velmi mysteriózním, což poslední dobou nabírá na obrátkách a ač je to někdy velmi náročné, je to něco, po čem jsem už od mala toužila prožívat. Je to tajemné, někdy až strašidelné, ale lákavé a plné neuvěřitelných věcí i zážitků.

 

Začínám o tom psát "knihu", tak mi držte palce, ať je moje převyprávění toho všeho, co se prolínalo mnoha časy, srozumitelné v jazyce tohoto světa...

 

Osvoboď se

 

Název Osvoboď se má pro mě spoustu významů a jeden z nich je právě toto neoznačování. Tím nechci říct, že je špatně, že chodíte do kostela, nebo že se hlásíte k nějaké politické straně. Jde mi ale o to, být ve všem svobodný/á, což samozřejmě není zrovna jednoduchý úkol.

 

Protože jsme naučení nechat se hodně ovlivňovat okolím, nemít svůj vlastní názor a nedůvěřovat svým pocitům, a to jak blízkými v rodině, přáteli a kamarády, tak institucemi a těmi „vlivnějšími“.

 

Moje vnitřní nastavení, které jsem znovuobjevila až před pár lety, je učit se svobodě v nesvobodném světě. Kde se musíme podřizovat (a někdy je to zkrátka i potřeba), kde jsme od mala odříznutí od toho, pro co jsme sem přišli. Naučit se nebýt „ovcí ale lvicí“.

 

Je jedno jakou techniku, terapii, styl zvolíte. Důležité je, že všechno vás může dovést do cíle a tím jste vy sami. To vaše „jsem“. Kde už nebudete pociťovat nesvobodu a budete se cítit volní. Kde poznáte tu nekonečnou bezpodmínečnou lásku… Velký úkol, že?

 

Nejde to hned, naše zvyky a zlozvyky a svět tam venku nás bude neustále znovu a znovu zkoušet. Na co tedy čekat? Šup do práce, vydejte se na tuto cestu se mnou!

 

A na závěr tedy moje jméno, které ke mě nově přišlo na jaře roku 2019 a jsem za něj opravdu moc vděčná, protože to moje původní mi za celý život ne a ne sednout: 

 

S láskou Liana Mera

 

proWeb

Více mne můžete poznat na mém webu www.lianamera.cz