Bezpečně vás povedu do stavu uvolnění a bezstarostnosti. V meditaci vás nasměruji na vaše nitro, které pro vás schovává spoustu rad a poselství. Vaše tělo i duše jsou moudré - já vám jen pomohu uvědomit si, co už dávno víte. Pravidelná meditace má blahodárné, hojivé účinky jak na tělo, tak na psychiku. Vyčistíte si mysl a posvítíte si na vaše trápení.

Při soukromých meditacích vás nechám vybrat z několika variant. Můžeme vybrat společně zrovna podle toho, co potřebujete řešit, takže nejdřív probereme zrovna tu vaši situaci. Meditací vás provedu od začátku do konce.

stone pile 1307644 640

Meditace mají široké pojetí, možnosti i styly. Většinou nepoužívám nějaké konkrétní metody, řídím se svou vlastní intuicí, a to se snažím předat i dál. A občas sáhnu do repertoáru meditací Oshových. Název Osvoboď se je důležitý i v meditaci. Proto nepoužívám přesné návody, jak se co má nebo nemá. Učila jsem se najít si to "moje" a toto poselství pomáhám najít i vám, kteří ke mě přijdete. 

Cena: 500 Kč

Termín si můžete domluvit přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.