Jak být ženou v mužském světě

 Registrace ukončena
 
2
Kategorie:
Semináře
Datum:
12. kvě 2018 10:00
Místo konání:
Brno

Tento seminář je určen POUZE ŽENÁM! Denně pracuji se ženami i muži. Ale většinu žen pojí jedna stejná zvláštnůstka - POTLAČENÍ

Potlačení svých emocí, svých potřeb, svých tužeb a přání, potlačení svých pocitů, upřednosťňování manžela, dětí, kolegů atd. I toto patří do potlačení - potlačení SEBE SAMA

Jenže co se děje, při takovém potlačování? 

Někde uvnitř vzniká přetlak. A ten se někdy dobře schovává, ale jak ho přibývá, už nemá vlastně kam by si zalezl. Naše tělo si s tím "poradí" hravě, šup nějaká ta nemoc, nějaký ten zdravotní problém, fyzický či psychický. Nebo třeba JEN vybouchneme v momentě, kdy je to nejmíň třeba a schytá to první člověk na ráně. Bohužel to bývá třeba naše dítě, které za naše potlačené nahromaděné nepořádky nemůže. 

778d503cd50e8eee0f839bbff46dd323

Proč se to tak děje?

Protože jsou na nás kladeny nároky zvenčí. Žijeme už dlouho v mužském světě, kde jsou nastavené více mužské principy. Ty samozřejmě nejsou špatné. Jsou skvělé v mnoha ohledech. Ale tak, jako my potřebujeme rovnováhu sami v sobě, tak i svět potřebuje stejnou rovnováhu mužských a ženských principů. Pokud ve světě převládá nějaký princip, druhá stránka tím trpí. 

Nechci, aby to vypadalo, že svaluji vinu na muže! Takto to zatím na světě zkrátka je a toto nastavení jsme si nastavili my všichni! Muži i ženy. A hodně žen v tomto módu stále frčí s tím, že to prostě jinak nejde. JDE.

Jak být ženou v mužském světě?

89c327fcbb46f68b374464be542d99beNa to je jednoduchá odpověď: posilňovat sama sebe, SVÉ ženství. Jednoduše se to řekne, ale jak se to udělá, že? Dneska máme naštěstí spoustu možností. Můžete začít chodit do ženských kruhů, na nějaké typicky ženské tance, pracovat s pánevním dnem, odvážnější mouhou zavítat na vaginální mapování a takto by se dalo pokračovat. 

Já mám pro vás, milé dámy, nyní také jednu z možností.

Bude se týkat právě toho přetlaku, toho potlačování sebe sama.
Půjde o vypuštění toho, co v sobě máme někde ještě potlačené.
Půjde o vypuštění tygřice, která je zavřená někde v kleci, ve tmě, sama. 

Jaký to má mít výsledek?

Cokoliv, co uděláte pro SEBE, pro svou ženu uvnitř, vás navrací zpět k sobě, posilňuje to vaše sebevědomí, sebedůvěru. Začnou se vám tímto objevovat sami od sebe možnosti, jak věci dělat jinak - po svém, v ženském stylu a tak, aby jste se už potlačovat nemusely. Tak, abyste mohly žít ve své pravdě a spokojené samy se sebou. Tyto možnosti vám pomáhají najít svou vlastní vnitřní rovnováhu mužského i ženského principu.

A tato vaše rovnováha ovlivňuje i svět kolem vás a jednoho krásného dne, se tato rovnováha přenese na celičkou naši Zemi. ;-) 

Zde ještě videopozvánka

Kdy: začneme 12.5. 2018 v 10 hodin (maminky si tento seminář mohou dát/přát k svátku matek, který je hned druhý den, dárkový poukaz není problém), konec bude mezi 17 a 18 hodinou.

Kde: ML studio radosti, Dvořákova 13, Brno (2.patro)

Cena: 1.200,- Kč (cena je bez oběda) Pokud dojdeš s kamarádkou, cena je pro každou 1.000,- Kč (je to potřeba uvést do registrace)

Podmínky rezervace: Při registraci se platí do tří dnů záloha 600 Kč. Tato záloha je nevratná, slouží jako rezervace místa. Záloha vám bude vrácena v případě zrušení semináře. 

Přihlásit se

 
 

Všechny termíny:

  • 12. kvě 2018 10:00

Powered by iCagenda