Mapa podvědomí

Kategorie:
Semináře
Datum:
28. březen 2020 10:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno
Telefon:
777346881
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena
1390 Kč

Mapa podvědomí - mapa vnitřního světa,

je hravá arteterapeutická technika, která vám umožní nahlédnout do vlastního nitra bez toho, aby vás rozptylovala vaše mysl, manipulovali jste sami se sebou a skrývali své odmítnuté a nepřiznané stránky.

Dokážete se podívat na nevědomé vzorce, které vám neumožňují žít to, co si přejete, ale žijete to, co momentálně potřebujete - tedy to, co vás dříve nebo později stejně donutí nahlédnout a zabývat se i těmi svými stránkami, které ve vašem systému nefungují a nebo které dokonce odmítáte.

Přijďte si tedy hravou formou namalovat - perzonifikovat - své vnitřní funkce a vylepšit a sladit jejich fungovaní tak, aby vám to umožnilo žít spokojený život.

3fc77210265b1688c551c2ee5e3987bd

Pro tuto práci není třeba žádných kreslířských dovedností, protože o tom, jak umíte nebo neumíte malovat, to vůbec není.

Je to o informacích, které si v chráněném prostředí sami o sobě pak z takové mapy můžete za pomoci ostatních vyčíst. Pokud je dobře uchopíte a zpracujete, začnou se kolem vás dít zázraky :)

S mapou je možné dál pracovat a tak v sobě "přenastavovat" to, co vám nefunguje. Můžete ji dokonce použít i jako své osobní "orákulum", které vám kdykoliv dá, a to zcela zdarma, odpovědi, pro které si mnozí z vás chodí ke kartářkám, na různé semináře a nebo k psychologům.

S sebou potřebujete chuť pro sebe něco udělat. Vše ostatní obdržíte na místě.

Na místě je možné si uvařit čaj, kávu, dát si lehké občerstvení. Oběd si buď přineste s sebou nebo je možné si zajít do nedalekých restaurací. 

Počet míst je omezen, aby bylo možné s každým mapu podrobně rozebrat, s přihlášením a rezervováním svého místa proto dlouho neotálejte.

Začínáme v 10 hodin, předpokládaný konec je mezi 17-18 hodin. 

Cena: 1.390,-Kč
Po zaplacení nevratné zálohy 590,- Kč vám zarezervujeme místo. Údaje k zaplacení dostanete po registraci do emailu. Doplatek se platí na místě. Zálohu vám v případě zrušení události vrátím na účet, ze kterého přišla.

Kdo vás Mapou podvědomí provede?

Eva Pandora Ráčková  

(Více zde: http://www.pandorinaskola.cz/o-nas/)

Chci si namalovat svou mapu

 
 

Všechny termíny:

  • 28. březen 2020 10:00

Powered by iCagenda