Mapa podvědomí

Kategorie:
Semináře
Datum:
25. listopad 2017 10:00
Místo konání:
Brno, Zábrdovická 2
Stránky:
Cena
1200 Kč

Mapa podvědomí - mapa vnitřního světa,

je hravá arteterapeutická technika, která vám umožní nahlédnout do vlastního nitra bez toho, aby vás rozptylovala vaše mysl, manipulovali jste sami se sebou a skrývali své odmítnuté a nepřiznané stránky.

Dokážete se podívat na nevědomé vzorce, které vám neumožňují žít to, co si přejete, ale žijete to, co momentálně potřebujete - tedy to, co vás dříve nebo později stejně donutí nahlédnout a zabývat se i těmi svými stránkami, které ve vašem systému nefungují a nebo které dokonce odmítáte.
Přijďte si tedy hravou formou namalovat - perzonifikovat - své vnitřní funkce a vylepšit a sladit jejich fungovaní tak, aby vám to umožnilo žít spokojený život.

Pro tuto práci není třeba žádných kreslířských dovedností, protože o tom, jak umíte nebo neumíte malovat, to vůbec není.colored pencil 530838 640

Je to o informacích, které si v chráněném prostředí sami o sobě pak z takové mapy můžete za pomoci ostatních vyčíst. Pokud je dobře uchopíte a zpracujete, začnou se kolem vás dít zázraky :)

S mapou je možné dál pracovat a tak v sobě "přenastavovat" to, co vám nefunguje. Můžete ji dokonce použít i jako své osobní "orákulum", které vám kdykoliv dá, a to zcela zdarma, odpovědi, pro které si mnozí z vás chodí ke kartářkám, na různé semináře a nebo k psychologům.

S sebou potřebujete chuť pro sebe něco udělat. Vše ostatní obdržíte na místě.
Na místě je možné si uvařit čaj, kávu, dát si lehké občerstvení. Oběd si buď přineste sebou (lze si ho ohřát v mikrovlnce) nebo je možné si zajít do nedalekých restaurací. 

Počet míst je omezen, aby bylo možné s každým mapu podrobně rozebrat, s přihlášením a rezervováním svého místa proto dlouho neotálejte.

Začínáme v 10 hodin, předpokládaný konec je mezi 17-18 hodin. 

Cena: 1200,-Kč
Po zaplacení nevratné zálohy 600,- Kč vám zarezervujeme místo. Údaje k zaplacení dostanete po registraci do emailu. Doplatek 600,-Kč se platí na místě. Zálohu vám v případě zrušení události vrátím na účet, ze kterého přišla.

Kdo vás Mapou podvědomí provede?

Eva Pandora Ráčková  (Více zde: http://www.pandorinaskola.cz/o-nas/)

Chci si namalovat svou mapu

 
 

Všechny termíny:

  • 25. listopad 2017 10:00

Powered by iCagenda