Duchovní putování - PRO NÁROČNÉ

 Registrace ukončena
 
1
Kategorie:
Duchovní putování
Datum:
31. říjen 2018 18:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno
Cena
250,- Kč

Vždy poslední středu v měsíci si Duchovní putování uděláme jinak. Pro někoho to může být výstup z komfortní zóny, pro jiného to může být konečně to, co potřebuje.

V čem bude tento večer jiný?

stones 801756 1280

Běžně meditačně-relaxační večery provádím slovem a samotná meditace trvá od 40 do 50 minut. Celé setkání trvá dvě hodiny, protože si povídáme před i po meditaci.

Je vhodné pro začátečníky i pokročilé, především jsou to jednoduché techniky, aby je zvládl každý.

Meditace pro náročné budou od 60 do 90 minut. Budou méně prováděné, více zaměřené do sebe sama - dovnitř.


A abysme nebyli ochuzení o povídání si, tak tato setkání jsou prodloužena o hodinu, tzn. celý večer bude trvat 3 hodiny.

Troufnete si?

3870006964 57d04d9c95 oJaké jsou meditace u mě?

Mým krédem je přirozenost a nacházení cest ušitých na míru. Často si věci dělám ráda podle sebe a ne proto, že mi někdo říká "jak by se to mělo".

A tak je to i v meditacích. Přizpůsobila jsem si je sama sobě a snažím se toto poselství předávat dál. Každý jsme jiný, každý potřebuje svou vlastní cestu.

Proto i meditace nám některé vyhovují, jiné méně, některé vůbec.

Můj názor (a vlastní zkušenost) je, že by si každý měl najít svůj vlastní styl, který mu bude nejlépe vyhovovat.

Nechávám na každém z účastníků, jakou si zvolí polohu a kam se na naší/svojí cestě vydá. Zda se nechá provést nebo si najde své vlastní místečko, které mu zrovna vyhovuje.

Jak tedy bude vypadat meditace pro náročné?

Meditace pro náročné budou v tomto ještě víc vycházející vstříc osobitým požadavkům, protože dostanete prostor sami pro sebe. Budete mít možnost se dostat hlouběji do vašeho nitra, protože nebudete vyrušováni.

figure 877602 1280

Znáte to, že začnete meditovat a prvních 10 minut vám myšlenky lítají jako splašené, honí se vám hlavou, co všechno ještě musíte a měli byste? Pak se pomalu mysl začíná zklidňovat, dalších 15-20 minut se vám daří meditovat, ale pak už si zas říkáte, že kolik asi uplynulo času a "jestlipak stihnu všechny plány" a tak si řeknete, že raději meditaci ukončíte s pocitem, že "kam bych se asi dostala", kdybych pokračovala další hodinku...? Já si to říkám často. Hlavně doma, protože doma na mě z každé místnosti křičí, co všechno je potřeba udělat.

A ti, co chodí do zaměstnání, které jim vezme 9-10 hodin času denně, ani nemluvím.

Komu jsou meditace pro náročné určené?

Vám, kteří už meditujete. Víte, co to obnáší a znáte své hranice. Pokud máte podobné touhy jako já - dostat se někdy dál a mít na to vytoužený klid a čas, tak právě pro vás bude tento prostor přichystán.

Cena: 250,- Kč

PŘIHLÁSIT SE

 

 
 

Všechny termíny:

  • 27. únor 2019 18:00

Powered by iCagenda