Pro každého Duchovní putování

promo putovani

Chcete s meditováním teprve začít, nebo si chcete hlavně oddechnout, pak každá středa večer patří těmto jednoduchým relaxačně-meditačním technikám. 

Pro zkušenější Duchovní putování pro náročné

promo pro narocne

 Potřebujete čas jen a jen pro sebe? Chcete se dostat opravdu pod povrch, blíž k vaší Duši, naslouchat vašemu Já? Pak vás zvu na hlubokou meditaci každou poslední středu v měsíci.

Pro osobní péči Individuální duchovní putování

promo putovani individualni

 Vyhovuje vám více individuální péče? Pak se můžeme sejít k osobní meditaci, kde vám mohu pomoci najít styl vám ušitý na míru. 

Duchovní putování

Chcete si Duchovní putování vyzkoušet na vlastní kůži? Na vaše první putování ode mne dostanete 25% slevu. Pro přihlášení stačí zvolit vyhovující termín. Ten si vyberete po stisknutí tlačítka
Zaregistrovat se
Potřebujete se nejdříve dozvědět více? Klikněte pro
Více informací

Soukromé meditace

Při soukromé meditaci si sami vybíráte téma, nebo co potřebujete řešit. Pro objednání můžete použít můj email
marie@osvobodse.cz
Chcete vidět celou mou nabídku? Klikněte na
Více informací 


Protože slovo meditace mi přišlo už jako zažitý název pro něco konkrétního, chtěla jsem tomuto navyklému významu dodat nádech osobitějšího charakteru. Protože jde o putování do vlastního nitra, o poznávání sebe sama a hledání svých skrytých krás, tak jsem zvolila název jiný - Duchovní putování. Je to totiž naše vnitřní pouť, kdy poznáváme svět novýma očima. Nová zákoutí, nové možnosti, propojení vnějšího světa s vnitřním. Já jsem na této pouti už přes 20 let a jako průvodce jsem začala před rokem a půl. Ráda se tímto průvodcem stanu i vám, kteří čtete tyto řádky.

0
0
0
s2sdefault