Soukromé meditace

Bezpečně vás povedu do stavu uvolnění a bezstarostnosti. V meditaci vás nasměruji na vaše nitro, které pro vás schovává spoustu rad a poselství. Vaše tělo i duše jsou moudré - já vám jen pomohu uvědomit si, co už dávno víte. Pravidelná meditace má blahodárné, hojivé účinky jak na tělo, tak na psychiku. Vyčistíte si mysl a posvítíte si na vaše trápení.

 

Při soukromých meditacích vás nechám vybrat z několika variant. Můžeme vybrat společně zrovna podle toho, co potřebujete řešit, takže nejdřív probereme zrovna tu vaši situaci. Meditací vás provedu od začátku do konce.

 

Meditace mají široké pojetí, možnosti i styly. Většinou nepoužívám nějaké konkrétní metody, řídím se svou vlastní intuicí, a to se snažím předat i dál. A občas sáhnu do repertoáru meditací Oshových. Název Osvoboď se je důležitý i v meditaci. Proto nepoužívám přesné návody, jak se co má nebo nemá. Učila jsem se najít si to "moje" a toto poselství pomáhám najít i vám, kteří ke mě přijdete. 

Cena: 700 Kč

 

Termíny objednání: 

  • od října už vybírejte termíny pouze na odkazu níže 

Kliknutím níže si můžete vybrat termín a rovnou se objednat:

Dovolená: 

  • 7.2. 2024 - 11.2. 2024

 

Termín si můžete domluvit přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.