Harmonizace a čištění aury

Jak jistě víte, naše tělo je souborem nejen z masa, kostí, krve a vody atd., ale také z energie, která vlastně to vše fyzické drží pohromadě. Tuto energii má každý živý tvor. Říká se jí aura, vyzařuje z nás kolem našeho těla a má různé, proměnlivé barvy podle toho, v jakém se nacházíme rozpoložení. Je to takový náš energetický obal, naše další součást, která pro většinu lidí není okem viditelná. Lépe je však cítit hmatem, to už může cítit opravdu většina. 

e242fc7fc8f7f2f8b148aad3fef4c66c

Všechno, co se nám děje, se do aury promítá. Nebo je to vlastně spíše naopak, že z aury se všechno promítá do našeho těla ;-) (Jak uvnitř tak vně, jak nahoře, tak dole.) Nejdřív, např. problém, vznikne na energetické úrovni, a pokud není vyřešen, může se přenést do fyzického těla.

Takže, že když pečujeme o tělo, je přece logické, že starání se o naši energetickou část, by mělo být minimálně stejně důležité, jako pečování o tu část fyzickou.

Já se naučila jeden z mnoha způsobů, jak se o auru postarat.

Jak ji pročistit, projasnit, povzbudit a zharmonizovat. A to pomocí olejů Doterra, které jsou velmi silné. Jsou to jedny z nejkvalitnějších terapeutických olejů na světě. Pracuji s nimi při Aromatouch technice a později jsem zjistila, že jejich použití je mnohem širší. 

Při harmonizaci aury se uvolníte, užijete si vůni oleje či olejů (nastavíme individuálně). Součást je i krátká meditace a lehké cviky na rozproudění energie po těle. 

(Pozn.: nenahrazuje lékařskou péči.) 

Délka cca hodinu.

 

Cena 500 Kč

Možná je i kombinace s Access Bars, pak je cena 800 Kč.

 

Termíny objednání: 

  • 22.1. ROSICE speciální nabídka Kranio 5ti ošetřujícími (2 volná místa) pro podrobnosti pište ;-)
  • 25.1. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
  • 26.1. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 27.1. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
  • 28.1. od 14 hod.
  • 1.2. od 14 hod., od 15:30 hod., od 17 hod.
  • 2.2. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 4.2. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 5.2. od 9 hod., od 10:30 hod.

Dovolená: 

  • ---

Vaše zkušenosti

Zuzana S.

Aromatouch jsem si zamilovala. Na rozdíl od klasické masáže, na které chodím, mě překvapila tím, jak účinný je jemný dotyk. Na rozdíl od klasické masáže a jakékoliv jiné techniky, kterou jsem zatím absolvovala, to byla právě aromatouch, u které jsem cítila, že působí na asi největší energetickou blokádu, kterou v těle mám. Myslím, že za tím byla právě ona kombinace jemnosti a vůní. Ty já miluju :) Během aromatouch se používá hned několik druhů a každá ve mě probouzela něco trochu jiného.

Monika :)

včera když jsem odcházela z práce tak mě potkal tenhle úžasný pohled. Ať si říká kdo chce co chce prostě na mě mrkalo a usmívalo se samo nebe. A já věřím, že to je úžasné požehnání pro mou cestu kterou jsem začala včera s tebou. Po tom co jsem od tebe odešla se pořád usmívám a dokonce jsem zase milá na ostatní lidi :-D
Děkuju, že jsme si mohly spolu popovídat a moc se těším na příště :)
Krásný den,

Iveta

jen ti chci poděkovat (Zuzzi a všem holkám vlastně taky), byla jsem na semináři sice hodně nervózní, hlavně když jsem měla mluvit, ale bylo to úžasně motivující setkání. Všechny videoprogramy, které jsem dělala, mě hodně daly, ale tak nějak jsem pořád tápala, nevěděla jsem kde a jak začít, teď už to vím :-). Hodně mě pomohlo slyšet všechny vaše příběhy.
Mám plán :) Nejdřív změním sama sebe, svoje špatný nastavení a naprogramování, potom budu pracovat na tom, abych si odpustila všechno, co jsem kdy udělala nebo neudělala nebo to, co jsem nemohla změnit a pak se pokusím odpustit i
...

Oáza v Brně

Potkala jsem příjemnou oázu klidu a pohody uprostřed velkoměsta! Nevěříte? Můžete se přesvědčit sami. Ulice Česká je v Brně hned po Náměstí Svobody nejrušnější ulicí, kde téměř bez ustání proudí davy lidí. Většina z nich má uštvaný výraz v očích, protože buď nestíhají co mají stihnout, nebo se jim nedaří sehnat co chtějí nakoupit. Převážnou většinu z nich spojuje stres, chvat a netrpělivost, se kterou se sobě navzájem v tom lidském hemžení vyhýbají. Já sama jsem se snažila této ulici vždy vyhnout, jelikož její nervozita se mi doslova vpíjela do podvědomí a vadila mi ta spousta chvátajících nervozních lidí. Až do včerejšího dne! Shodou zvláštních ,,náhod,, jsem
...