Moje otázka je nadnesená. Nemyslím reálný vozík ani fyzické svaly. A jaký teda?

Dnes jsem na facebooku narazila na nějakou reklamu či co. Psal tam někdo o kartách. Ani nevím, jestli to byl muž či žena. Byla to reklama na výklad karet. Jak lákala nové klienty? Tím, že jste se dočetli, že pokud hledáte řešení a nemůžete ho najít, tak si nechte vyložit karty... 

Jak jednoduché, že? 

Dnes máme spoustu pomůcek a berliček a najdete spoustu ochotných lidí, kteří vás na těchto pomůckách naučí frčet. Jenže např. zrovna u těch karet, pokud na to nemáte nadání či vlohy, tak co vám zbývá? Chodit znovu a znovu nechat si karty vyložit. Jak to znovu? Protože pořád řešíme a hledáme a rozhodujeme se. V našich životech stále přicházejí zkoušky a nové výzvy. Jednu vyřešíme, přijde další. 

Prosím, nechápejte mne teď tak, že zavrhuji karty. Sama doma tarotové karty mám a tak jednou za rok na ně mrknu, když se cítím třeba nejistě. (Používám je naštěstí čím dál méně.)

ALE...

Odpovědi a řešení to vše máme v sobě! Máte ty informace a máte k nim i přístup. Jenže se k nim neumíme dostat. A tak se raději spoléháme na tyto metody a lidi, kteří tyto metody provádějí. I moje hrníčková metoda se může stát pro někoho "závislostí". I to je jen berlička. Stejně tak třeba kyvadlo.

Můj návrh?

Používejte víc učení se a cesty sama k sobě. Hledejte odpovědi a řešení u sebe, u své Duše, u svého Vyššího Já. Jen tam najdete to správné právě pro vás. Protože i rada od někoho, kdo prožívá život jinak, může být sice dobrá, ale ne pro vaši situaci. Nenechte se posadit na kolečkové křeslo, i když vypadá lákavě. Nakonec totiž vaše svaly zůstanou ochablé a závislost na křesle se stane nepříjemná.

Vy nejste ochrnutí. Procvičujte raději vaše "svaly" a posilujte vaše hledání sebe sama. 

Jak? 

O tom jsem se zrovna nedávno rozepsala v eBooku Jak a proč naslouchat své duši. Tento eBook ale na webu nenajdete. Dávám ho každému z účastníků jako dárek. Ale krátká rada: třeba taková meditace. Tu můžete provádět kdykoliv, pomáhá vám navracet se sami k sobě. To už není ani moc berlička, to je cesta. (Tedy dle mého názoru.) Nebo také můžete přijít na seminář Dotkněte se aury, či prodloužený víkend v Beskydech Ochutnejte svobodu.

0
0
0
s2sdefault

Komentáře vytvořeny pomocí CComment