Šamanské kranio...?

Přišlo to pomalounku a nenápadně. Ani jsem si nevšimla. To až zpětně jsem si uvědomila, jak nenápadné to bylo...
Nejdřív se mi to stalo u jednoho člověka tak za 2-3 týdny. Pak už to byla jedna osoba týdně a teď, teď už je to spíš výjimka, kdy se to neděje.

Došlo mi to nedávno u jedné klientky. Když jsem si to uvědomila a začala nad tím dumat, napadlo mě, že říct to nahlas, budu pro někoho za blázna, pro někoho už čistá čarodějnice.
Vzpomněla jsem si na staré příběhy mumlajících bab-čarodějek nebo šamanů u ohně mluvící/zpívající podivnými jazyky.

Ponořila jsem se myšlenkami a pocity do mých vlastních zkušeností.e5b77dd8a8c09a970c26dc83e2633375


Jakoby energie každého těla potřebovala vytáhnout její vlastní slova a melodii.


Nejdřív ve své hlavě vnitřním sluchem uslyším "něco" co by se mohlo nazvat slovy a melodií a pak to začnu v duchu opakovat. V tom cítím, jak se kranio mnohem lépe rozšiřuje v těle klienta, jak jde ještě mnohem hlouběji a jak obsahuje mnohem MNOHEM širší pole propojené s danou osobou. Začne se toho dít o tolik víc, než běžně.


Každý má svá originální slova, svou originální melodii.


Zažila jsem něco vzdáleně podobného u "džiberiše". Kdo ho zná, ví, že u tohoto brebentění používáte SVŮJ MOZEK a jako malé dítě si žvatláte. Ještě je to podobné "daru jazyka", což jsem zažila před víc jak 20 lety, když jsem byla součástí charismatických křesťanů. Ale šlo u "můj" osobní jazyk odněkud přijatý. Tady v tomto případě jde o "zvuk energie těla" osoby, u které dělám kranio nebo Access. Jakoby se sama zesílila, abych ji "slyšela" a požádala o přidání se mnou na podporu práce s klientem. Přichází "odněkud", není z mé hlavy.


Je to nádherný zážitek, intimní, hluboký, posvátný.


Říkala jsem si, co by se dělo, kdyby tato slova dostala ještě energii hlasu... Jen napsat tento článek chtělo velkou dávku mojí odvahy a navrhnout klientům tuto variantu a pak opravdu nahlas začít.. no.. 🤷🤔