Jak se správně rozhodnout???

5c034c3497d30a53a574fe712ee1b9d9

Miluju moje rozhovory s jednou skvělou kamarádkou. Zaplaťpánbůh za facebook, protože ona je daleko, ale naše chatování je hotová filosofie. A vlastně díky FB si mě ona našla a stala se mi důvěrnou poradkyní. Vytáhla mě už z kde čeho. A rozebírá se mnou s trpělivostí opravdu každý atom... 

Tak třeba dnes. Čtu si tu super knížku Známe se celé věky. Při tom přemýšlím, zda se mám rozejít se svým mužem, nebo ještě zůstat. Tento rozkol ve mě vznikl už tak před třemi lety, ale za letošní rok se zdálo, že se vše urovná a nejen to, náš vztah začal znovu kvést a byla jsem v něm naprosto spokojená. Jenže to zas celé překazila manželova nemoc a já se paradoxně dostala zas na "začátek" tohoto rozhodování.

To se ale zákonitě ve vás honí myšlenky, že opustíte milovaného v nouzi. Když to ale neuděláte, tak se sami dostanete do průseru. Když to ale uděláte, tak to je pěkně sobecké. Když to neuděláte, tak riskujete vlastní zdraví a budoucnost. Houpy houpy. Na jednu stranu a na druhou. Je to pořád 50 na 50.

No a jak si tak čtu tu knížku, která je úžasná a vlastně opět v jiném podání to, co jsem si přečetla v Kryonových poselstvích, jen zas o trochu víc do hloubky, tak mi něco došlo:
Moje hledání toho, co chce srdce, je stále tak na vážkách proto, že je naprosto jedno, jak se rozhodnu. Je to úplně na energetické úrovni jedno a to samé. Protože já se naučím to, co se naučit mám skrze jakoukoliv mnou zvolenou cestu. Protože je důležité, abych se ztotožnila se sebou sama, abych "nepodváděla sebe samu". A na to mi kamarádka napíše: V prvé řadě myslet na sebe. A když se to posere s někým jiným (blízkým či vzdáleným) no a co. Horší je to posrat si to se sebou. A já jen doplnila: To všechno se dá napravit, přežít a zvládnout, ale sama se sebou... to už je průser.

Takže já nevím jak se rozhodnu, fakt nevím. Ale co vím je, že budu maximálně stát při sobě. Že když se budu dívat se sebeláskou na sebe a s láskou na manžela, neudělám špatné rozhodnutí a pomůže to nakonec i všem kolem mě.