Změna, to je jedna z těch málinko jistot, které v tomto životě máme. U mě těch změn proběhlo za poslední dobu opravdu hodně. Jedna z nich je mé jméno. Jméno Marie mi dávalo celý život docela zabrat. Cítila jsem, že mi nesedí, že jakoby není moje. Poslední roky jsem i s tímto pocitem pracovala a nějak jsem ho vzala na milost, našla jsem i jeho krásy. Víc jsem si uvědomila, že náhoda to není a prostě teď je tu z nějakého důvodu.

Ale pořád jsem si přála, aby mi přišlo to „moje“ jméno. To, které bude vibrovat s mou osobností, i s mou duší.

Teď čtu hodně knížek, kde jsou channelované poselství od Kryonu. Naposled jsem přečetla knížku Vliv Gaii. Moc hezky popsané, jak má naše planeta Vědomí a jak s ní lze komunikovat. Minulý týden v pondělí jsem šla běhat (konečně je to skvělé počasí na běhání v lese). Ptáci zpívali jak o život a ve stromech už jasně začínal pučet život. Nádhera. Na pár minut jsem si tam sedla a meditovala. Nadechovala jsem ten jarní vzduch a bylo mi skvostně. Uvědomovala jsem si, jakou krásu pro nás naše Matička Země má vždy připravenou a cítila jsem vděčnost. Než jsem se vydala na cestu zpět, poklonila jsem se a Gaie jsem poděkovala.

Tak mi začal můj první den v týdnu moc příjemným způsobem. Odpoledne jsem měla terapie. U každé se vždycky dostanu do meditativního stavu a vlastně to pracuje i se mnou, nejen s klientem. Ta poslední byla hodně intenzivní, hodně hluboká, nejen pro mou klientku, ale i pro mě. Byla to krásná hluboká jízda procesem uvolnění něčeho opravdu silného.

A v té hloubce mi najednou v hlavě proběhla dvě slova – Liana Mera.

LM

Skoro mě to vykolejilo a jen si říkám: „CO??“ Co to je? A v tom mi přišla hned odpověď: „Tvoje jméno.“ Projela mi tělem vlna velké radosti, která se nedá popsat. Cítila jsem každou svou buňkou v těle, že to je TO ONO! Vibrovalo to se mnou naprosto přesně tak, jak jsem si představovala. Hodně let jsem na tuto chvíli čekala. A v tento den jsem naprosto věděla, že to je dárek od Gaii za to ranní propojení s ní.

Takže od 8.4. (ano, opět moje oblíbená osmička), jsem udělala další krok k mému novému „Já“. Tak hezky před Velikonocemi, které jsou znakem Znovuzrození. Teď plánuji nějakou slavnost – rituál, kde vstoupím už po novu do další mojí životní etapy. Kde už nechám minulost minulostí a vyjdu vstříc tomu novému. Nové jízdě, novým zkouškám a všemu, co je pro mě přichystáno.

PS: Hodně lidí se mě ptá, jak mi tedy mají říkat. Já svůj dárek dostala. To mi k radosti stačí. Jak mi kdo bude říkat, nechávám čistě na každém. Chápu, že je to velká změna a zvyk je někdy těžké změnit. A já slyším na obě jména.
Tímto chci také poděkovat i mému muži, pro kterého to byl první den šok, ale hned od druhého dne mi začal říkat novým jménem a zvyká si velmi statečně.  

 

0
0
0
s2sdefault

Komentáře vytvořeny pomocí CComment