Zítra máme 9.9. 2016, devítka kam se podíváš. Dvě devítky rovnou v datu, když je sečtete, dostanete číslo 18 a 1+8 je opět 9, a když si sečtete i rok 2+0+1+6, dostáváme opět devítku a tak jsem se mrkla, co toto číslo znamená a co nám může přinést do života:
9 = Dokončení. Toto je konec důležité fáze vašeho osobního nebo celkového života. Je to také vzkaz určený služebníkům světla, podílejícím se na léčení země, který znamená: "Dejte se do práce, protože Matka země vás potřebuje".

A proč jsem se začala v poslední době trochu víc „orientovat“ na čísla? Stalo se mi několikrát po sobě, že jsem se úplnou náhodou podívala na digitální hodinky v kuchyni a byl na nich zrovna čas 07:07. Dnes jsem šla vyřizovat pro mě docela důležitou věc a manžel mi poslal povzbudivou sms, že mi drží palce, ať to dobře dopadne a tato sms mi přišla hádejte kdy – v 07:07. Potom mi došlo, že zrovna den před tímto devítkovým dnem vlastně dokončuji jednu fázi mojí pracovní etapy a brzy mi začne nová.

8216995942 8c18210372 o

 

Pro vysvětlenou uvádím číslo 0 a 7:
0 – Připomínka, že jste sjednoceni s Bohem a měli byste ve svém nitru cítit lásku svého Stvořitele. Znamená to taky, že určitá situace oběhla plný kruh.
7- Andělé vám aplaudují - gratulujeme, daří se vám! Neustávejte v pilné práci a vězte, že se váš sen stává skutečností. Toto je velmi pozitivní znamení, které vás upozorňuje, že možná dojde i na další zázraky.

A ještě kombinace 0 a 7:
Čísla 7 a 0, například 007, 077, 070, 707
Povzbudivé "do toho!" přímo od Boha, který vám uděluje pochvalu za intelektuální, duchovní a fyzickou práci, kterou jste vykonali. Na své nynější cestě pomáháte sobě i mnoha dalším lidem a Bůh vás žádá, abyste ve své skvělé práci pokračovali.
Význam čísel jsem použila informace ze stránky Na křídlech andělů.

A právě proto, že často hledáme nějakou cestu ke komunikaci alespoň s tím naším andílkem, chci říct, že když se budete umět dívat, tak brzy zjistíte, že dostáváte andělská znamení. Já tyto čísla dostávala v době, kdy jsem završovala podání žádosti o dotace. A že to bylo papírů a stresu a ježdění sem a tam. Do toho jsem pracovala s klienty. Někdy jsem byla už tak unavená, že se mi chtělo plakat. Aspoň po kousíčkách jsem si snažila dopřávat volno a relaxovat jak to šlo, ale věděla jsem, že toto období prostě hektické je a jen ho musím přečkat.

Dnes mi skončilo a teď bude období čekání, jak to dopadne. Ale jak jsem psala, v posledních dnech mi chodila tato čísla, a jak jsem odcházela z úřadu, kde jsem odevzdala kompletní žádost, stála jsem na semaforu čekajíc na zelenou, se kolem mě najednou začalo vznášet peříčko. Já v tu chvíli věděla, že ať to dopadne, jak chce, že mám andělskou podporu a že to prostě dopadne dobře.

6893700432 e968088752 z

Druhé moje související téma:

Jak už jsem se zmínila – čas pro mě bylo v posledních pár týdnech nedostatkové zboží. Když se bavím v centru s lidmi, kteří ke mně přicházejí, často narazíme na podobný „problém“, kdy vnímáme, jak ten čas je opravdu až moc rychlý. Shodli jsme se na tom, že to je někdy až frustrující, jakoby nám život opravdu protíkal mezi prsty rychle jako voda, kterou se snažíte v dlaních udržet. Jen tomu ale přihlížíte. Když jsem se na toto téma „náhodou“ začala bavit s hned několika lidmi v centru, naprosto věděli, co tím myslím. Prožívali to stejně.

Co s tím?

Jedna moje rada, která může vypadat omšele, se týká žití naplněného života. Opravdu prožíváte život naplno? Užíváte si každou chvilku? Nebo jen přežíváte? Pokud je převažující to přežívání, pak je ten rychlý čas opravdu frustrující. Zkuste na maximum nacpat do svého života to, co vás baví. U čeho si odpočnete, aktivně či pasivně, ale prostě se zrelaxujete. Byť by to mělo být na chvilku jednou týdně, je to lepší, jak nic.  

A druhá rada jak aspoň trochu ten čas zpomalit: aspoň jednou za měsíc si dejte víkendovku bez všeho digitálního. Vypněte televize, rádia, mobily i počítače a jen buďte. Čerpejte z tohoto času, který se při tom zas trochu zpomalí.

Čas a čísla jsou zdánlivě rozdílná dvě témata.

Ale u mě tyto témata šly jako ruku v ruce. Velký pocit protékajícího nezastavitelného času, který hrál o závod a vyhrával, o velké únavě z toho proudící, o učení se trpělivosti a o tom, zůstat normální, nezbláznit se a stále naslouchat těm svým průvodcům, kteří se právě tak jako já, snažili o ustání celé mojí situace. A tak to je se vším. Cokoliv řešíte, máte je po boku. Jsou nápomocni, ale také je to o vás: o tom, že nevynecháte své srdce z tohoto koloběhu života.

0
0
0
s2sdefault

Komentáře vytvořeny pomocí CComment