Balíčky Osvoboď se

Možností spolupráce se nabízí hned několik. Samozřejmě je také vše o domluvě. Ale v základu můžeme spolupracovat několika způsoby:

  • Řídíte si vše sami: To znamená, že mi dáte vědět hlavně termín a dobu s počtem lidí. Zaplatíte do tří dnů po rezervování rezervační zálohu. Pokud budete mít zájem, nasdílím vaše informace na facebook, web a zašlu do newsletteru. Ukážu vám prostory a domluvíme se, kdy vám předám klíče. Tím to pro mě končí.
  • Pojedeme na půl: To znamená, že se budeme podílet na akci společně. Já poskytuji prostory a pomáhám aktivně shánět účastníky. A na vás je také šíření a hledání účastníků a pak náplň akce. Většinou se zúčastňuji také a poskytuji účastníkům péči ve formě vaření čajů, kávy apod.
  • Individuální: Pokud chcete mít nějaké sezení s jedním vaším klientem, tak jsou k tomu v centru k dispozici pohodlná křesílka, ale také masérské lehátko. To je ovšem k použití po domluvě.

Toto jsou základní „balíčky“ spolupráce, samozřejmě se dá vše individuálně nastavit a domluvit se na dalších podrobnostech. V ceně těchto balíčků je tedy v souhrnu propagace, prostory a vybavení prostor (drobné občerstvení, polštáře, deky, klimatizace atd.).

 

Při pravidelných aktivitách máte možnost být i na tomto webu v sekci „Naši lektoři

 

Ceník a podmínky