Vylaďme se barvami

Chcete si vychutnat malování si a pomalu do sebe nechat nasáknout veškeré informace, které se zde naučíte? Pak je pro vás ideální kurz rozdělený do 5ti dílů - do 5ti sobotních odpolední.
Přihlásit se

Více informací

Vylaďme se barvami - víkendový

Nemůžete si dovolit chodit v 5ti sobotách malovat a preferujete raději kratší formu, ale stejný obsah? Pak se zúčastněte víkendového kurzu, kde se vše naučíte během soboty a neděle.
Přihlásit se

Více informací

Individuální kurz

Časově si nevyberete ani z jedné verzí kurzů, nebo preferujete osobní pečování? Pak se můžeme na tento kurz domluvit dle vašich požadavků na termín.
marie@osvobodse.cz

Více informací


Automatická kresba má hodně široké pojetí. Těžko se vysvětluje v pár řádcích, co všechno s touto terapeutickou metodou můžete řešit. Mě osobně pomohla a pomáhá v opravdu rozličných částech mého života. Jako první určitě zmíním to, že si u ní báječně odpočinete. Odreagujete se a vrátíte se do dětských let. Do doby, kdy jste popustili uzdu fantazii a nechali se vést jen čistě svým srdcem. Dál pomáhá náhledu na určité situace - vyznat se v tom a vidět např. východisko. Také působí harmonizačně. Zkrátka využití je opravdu velké, takže vás touto kouzelnou metodou ráda provedu.

0
0
0
s2sdefault