AromaTouch™ je jednoduchá ale velmi efektivní metoda, která přináší hluboké a dlouhodobé účinky.  

Používá se zde 8 esenciálních olejů a díky nim se působí na 4 faktory, které všichni velmi dobře známe. Tyto faktory ovlivňují jak náš fyzický stav, tak i naši psychiku. (Stres, toxicitu, zánětlivé procesy a nerovnováhu autonomního nervového systému, které se objevují na pozadí mnoha současných civilizačních chorob.)

doterra

Technika AromaTouch eliminuje níže uvedené faktory tím, že stimuluje meridiány a energetické zóny těla a vyrovnává činnost tělesných systémů a napomáhá tak tělu obnovit svou rovnováhu.

4 faktory

Omezení stresu

Stres je dnes všudypřítomný a často chronicky podlamuje naše fyzické i psychické zdraví. Pro uvolnění stresu a podporu relaxace se používají oleje LEVANDULE a směs BALANCE.

Redukce toxické zátěže a posílení imunity

Toxicita je jednou z hlavních příčin oslabování našeho organismu. V této fázi se aplikují oleje MELALEUCA a směs OnGUARD.

Redukce zánětů a úleva od bolesti

Mnoho vážných civilizačních chorob má příčinu v chronickém zánětlivém procesu, který ničí tkáně a může být příčinou mnoha nemocí, včetně autoimunitních chorob a rakoviny. Ve třetí fázi techniky Aromatouch používáme dvě směsi olejů, které tlumí nežádoucí chronické záněty a podpoří zdravou zánětlivou reakci těla: AROMATOUCH a DEEP BLUE.

Obnovení rovnováhy autonomní nervové soustavy

Autonomní nervová soustava se dělí na dvě části: sympaticus a parasympaticus. Pro optimální fungování našeho těla je důležité, aby oba systémy pracovaly v součinnosti a dokázaly udržovat organismus ve stavu rovnováhy. Pro její obnovu se používají oleje POMERANČ a MÁTA.

rose 3141794 640

Celá procedura trvá asi jednu hodinu. Při této technice se používají esenciální oleje dōTERRA CPTG™ - certifikované, čisté oleje nejvyšší terapeutické třídy.

Cena 700 Kč/terapie

Termíny pro objednání:

  • 26.3. od 13 hod., od 14:30 hod., od 16 hod.
  • 28.3. od 16:30 hod.
  • 3.4. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 4.4. od 13 hod., od 14:30 hod.
  • 5.4. od 10:30 hod., od 14 hod., od 15:30 hod.
  • 6.4. od 9 hod., od 10:30 hod.
  • 9.4. od 13 hod., od 14:30 hod.