Znovuzrození - Rebirthing

 Registrace ukončena
 
0
Kategorie:
Semináře
Datum:
17. červen 2018 10:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno
Cena
1200 Kč

Rebirthing je dechová transformační technika, která člověku umožňuje dostat se do hlubokého prožitku svých emocí a těla. 

Vše, co jsme kdy museli překonat, spolknout, vytrpět a ustát, se v našem těle usazuje ve formě zamrzlé stagnující energie s emočním nábojem. Díky této technice máme možnost dostat se ke svým vytěsněným prožitkům z minulosti, spojených s bolestí, stresem nebo strachem, jednou provždy je propustit ze svého energetického systému a nahradit je životní silou, radostí a vitalitou. 

Rebirthing není pouze dechovou technikou, její součástí je i závěrečná meditace se zpěvem posvátné indické mantry, která nás propojí s našim neduálním vědomím, živým prostorem za všemi formami a prožitky. Zde nalézáme místo absolutního klidu a míru, rovnováhy, naplnění v prázdnotě a nekonečné svobody. 

31337848 2105384119701138 1284183685221842944 n

Tato jedinečná metoda přináší kombinaci dvou důležitých aspektů, bez nichž není možné rozvíjet náš potenciál směrem k celistvému bytí. 

Jde o hlubokou práci s našim stínem a emocemi, a zároveň navazující meditační techniku, která nás osvobozuje od identifikace s našim tělem, emocemi a myšlenkami. 

Během workshopu se také seznámíme s našim energetickým systémem a funkcí jednotlivých čaker. 

Budeme pracovat s metodami voice dialogu a přepisu limbického otisku pomocí praktických cvičení. 

Budeme sdílet, dýchat, naslouchat, hýbat se, sedět v tichu, zpívat, bavit se…

Workshopem Vás bude provázet Radka Svobodová.

Příspěvek: 1200,- Kč
Přihlášky prosím posílejte na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 

Všechny termíny:

  • 17. červen 2018 10:00

Powered by iCagenda