SEBE-vědomá ŽENA

 Registrace ukončena
 
1
Kategorie:
Semináře
Datum:
12. prosinec 2017 18:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno
Cena
350 Kč

Rádi bychom vás, milé dámy, pozvali na další díl semináře Sebe-Vědomá ŽENA, tentokrát na téma: Nastavení hranic SEBE-vědomé ženy, který pořádám já, Marie Krchňavá a zakladatel společnosti Doteksrdce.cz - průvodce dotekem, intimitou a vztahy - Jan Vencovský.

Sebevědomí, znamená DOVOLIT SI být sama sebou, říkat a dělat co cítím, žít život jaký doopravdy chci.

Cítit své tělo, jeho potřeby, jeho pocity, vyjadřovat svobodně své emoce, žít naplno.

Sebevědomí vypráví příběh v naší mysli, je to obraz, který máme sami o sobě. Pokud chce mít člověk naplněné vztahy, měl by začít TÍM NEJDŮLEŽÍTĚJŠÍM. Vztahem sám k sobě. 

Nic víc. 

22426587 923601201125479 1394593763955083246 o

Jak si tedy zvýšit sebe-vědomí?

Témata semináře:

  • Kdo řídí můj život?
  • Pocity jako nástroje těla, co to pocity jsou a proč jsou tak důležité
  • Strach a řešení strachů
  • Dokonalost - Co nám dokonalost "rádoby" přináší?
  • Manipulace

CENA semináře je 350 Kč. Platí se předem, informace k platbě obdržíte emailem. 
Drobné občerstvení a nápoje v ceně. 

Chci se přihlásit

Video pozvánka ;-)

Jan Vencovský pro vás napsal:
,,JSEM - my všichni tvoříme harmonický celek - JEDNOTU. To, jak žijeme, nevychází ale z této jednoty. Jde to ZEVNITŘ nás samých. A na každém z nás je učit se, jak žít zevnitř a být přitom součástí celé této jednoty. 

Zapomeňme, co jsme se až dosud v životě naučili. OSVOBOĎME sebe sami od informací zvenčí a začněme zevnitř.
CÍLEM je HARMONIE."

36c362fd0628dfc283c05f70f305f567Můžete si tedy odnést nejen krásný dojem ze setkání s vědomými lidmi, ale také rady, typy a inspiraci, jak zkvalitnit vztah sama k sobě. Díky čemuž se můžete doslova rozletět, žádná výzva nebude dost velká a žádný strach dost děsivý, aby vás zastavil od toho, co CHCETE. 

Honza a já, kteří vás budeme přednáškou provádět, se pokusíme vám usnadnit cestu k nalezení a pochopení sebe samotné, uděláme vše pro to, aby jste našla sama sebe a své poslání, svoje PROČ, které vám život udělil

Smysl vaší existence, něco, co vás baví dělat a začít to rozvíjet. Může to být kreativita, organizování, nebo spojování různých lidí. Cokoliv, co máte hluboko ve svém nitru, jen jste zatím možná neměla možnost a prostor to uslyšet, UCÍTIT.

Pokud mne ještě neznáte, mé jméno je Marie Krchňavá a jsem zakladatelkou centra Osvoboď se v Brně. Jsem člověk, který je průvodcem vaším osobním rozvojem a k tomu používám různé metody. Čemu věřím nejvíce a na co spoléhám, je prožívání a nacítění sám na sebe pomocí prožitku TĚLA - provádím Kranio-sakrální terapie ( www.kraniovbrne.cz ) . Také jsem žena, matka, manželka, dcera.

Své ženství jsem se naučila přijímat, absolutně respektovat a jsem každý den vděčná za dar být ženou. Prošla jsem si mnohým a mým posláním je předávat to dál - vám všem, kteří možná zrovna v životě tápete nebo jste v nesnázích, mohu být průvodcem v rychle se měnícím světe, kde jedinou jistotou pro sebe musíte být VY.

Více o Honzovi Jan Vencovský na www.doteksrdce.cz

 
 

Všechny termíny:

  • 12. prosinec 2017 18:00

Powered by iCagenda