„Ochutnejte svobodu“, aneb co všechno můžete zažít v centru Osvoboď se

 Registrace ukončena
 
0
Kategorie:
Semináře
Datum:
23. červen 2016 17:00 - 26. červen 2016 17:00

Přijeďte si do Beskyd užít víkendovou dovolenou, odpočinout si, nechat se hýčkat...

Co všechno můžete navštívit v centru duchovního a osobního rozvoje Osvoboď se, teď bude v programu víkendu, v krásné chalupě ve svěží přírodě Beskyd kousek od Jablunkova - v Horní Lomné.

Čeká vás bohatý program:

  • Každé pondělí pořádám setkání v kruhu Čaj o šesté. Tady si ho uděláme trochu jinak, pokud nám bude počasí přát, tak kolem ohně. Tento sdílecí rituál zakončíme bubnováním a tancem kolem ohýnku. Témata, kterým se budeme věnovat budou zaměřená na hledání sebe sama, na empatickou komunikaci, na umění využití přítomného okamžiku a čerpání toho nejlepšího z těžkých chvil v našich životech. 
  • Každou středu ke mně chodí lidé „putovat“ na Duchovní putování. Jsou to relaxačně-meditační techniky určené pro každého. A tak i tady si uděláme tuto formu odpočinku (snad vyjde počasí a budeme moci meditovat v přírodě), naučím vás, jak načerpat energii během 30-45 minuté meditace.
  • Také dělávám kurzy automatické kresby a tak si budeme malovat. Je to výborná relaxační terapie, kromě toho se z kreseb dá vyčíst spousta informací a v neposlední řadě je to pomůcka při řešení téměř jakéhokoliv problému.
  • Občas mě někdo požádá o náhled na situaci pomocí hrníčků. Zde vám tuto velmi zajímavou metodu předvedu. (Ti, co jsou přihlášeni k odběru novinek, mají přístup do bonusové sekce, kde je o této metodě video.)
  • A jako poslední tu pro vás budu připravená se žhavou novinkou – Kranio-sakrální terapií, kde vás budu hýčkat hladivou masáží.
  • Protože se budeme nacházet ve svěží přírodě Beskyd, tak určitě naplánujeme i nějaký výlet do okolí. To se domluvíme na místě s ohledem např. na děti, fyzickou kondici apod.

 

KDY

23.6.-27.6. 2016

KDE

Horní Lomná

ZA KOLIK

  • 2.450,- Kč/os.
  • 1.000,- Kč/dítě od 6 do 15 let (děti do 6 let zdarma)

V ceně je ubytování a lektorné. Dále také veškeré potřeby pro automatickou kresbu i pro ostatní terapie.

Při přihlášení se platí rezervační záloha 1.000,- Kč/os. do tří dnů. Při odhlášení 14 a více dní předem vám bude záloha vrácena.

Chcete jet s námi? 

Klikněte na: PŘIHLÁSIT SE

Další informace:

Kapacita tohoto víkendu je omezena. Počet účastníků je max. 10 lidí.
Za svou bezpečnost si bude odpovídat každý sám, tak jako když jedete na dovolenou. Pokud vezmete děti, tak za ně to platí obzvlášť. Pro děti je jinak program vhodný také. Jen u meditace nemusí vydržet tak dlouho.

S sebou:

Jídlo - stravu si každý zabezpečí sám. Bude možné se dohodnout na zakoupení surovin a společné vaření. Aspoň se u toho lépe seznámíme a bude legrace. Nebo můžeme zajít na společný oběd do nějaké restaurace. To už se domluvíme na místě.

Dále pohodlné oblečení, podložku/deku na meditování (dle počasí venku). Nějaký batůžek na výlet. K ohni si můžete přinést špekáčky na opékání. Pokud hrajete na nějaký hudební nástroj, vezměte i ten a uděláme si příjemnou chvilku u ohně. Jeden večer budeme i bubnovat, takže i bubny jsou vítané. Nevím, zda se v blízkosti dá koupat, ale pro jistotu si můžete vzít i plavky.

(Do místa pojedu osobně na velikonoce, takže pozjišťuji další informace. Pokud vás tedy něco zajímá, ptejte se emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..)

 

(Tato akce zveřejněna i na www.letacek.cz, www.informuji.cz, www.akce.cz)

 
 

Všechny termíny:

  • Od 23. červen 2016 17:00 do 26. červen 2016 17:00

Powered by iCagenda