Vylaďme se barvami - víkendový kurz

 Registrace ukončena
 
5
Kategorie:
Vylaďme se barvami
Datum:
30. březen 2019 10:00 - 31. březen 2019 18:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno

Původní kurz automatické kresby je rozdělen na 5 dílů. Protože rezervace 5 večerů nevyhovuje všem, máte možnost přihlásit se na víkendový kurz. Všechno, co učím v 5 dílech se tedy naučíte během tohoto víkendu. 

Co je to automatická kresba? 

Na internetu najdete spoustu informací různého druhu. Napíši vám tu můj vlastní pohled. Většinou si lidé představí, že se bude malovat "něco" tak, aby to "nějak" vypadalo. V malování jsem nijak zvlášť nevynikala, proto mě malování ani nic neříkalo. Také mě jako první napadlo, že moje výtvory se na výstavu rozhodně hodit nebudou :-D. Zbytečné obavy...

Nejde tu o malování něčeho, ale spíš o to proč, co chcete řešit, co chcete vylepšit, zharmonizovat. Je to skvělá cesta k sebepoznání. A vytváření obrázků vás krásně uvolní, malování se používá i při různých terapiích. Je to už léty ozkoušená metoda, která má skvělé výsledky. Já se například díky obrázku zbavila příšerné bolesti hlavy. 


V automatické kresbě se ale ne vždy obrázky malují. Někdy se jen tzv. "čmárá". A to má samozřejmě také svůj význam. O automatické kresbě jsem napsala článek, kde je více rozepsána teorie této metody. Přečíst si ho můžete zde: Automatická kresba pod lupou

Malování vám přináší pomůcku při řešení jakéhokoliv problému.

Nikdy jsem moc nemalovala, neměla jsem k tomu žádný vztah, stejně tak i manžel, ale když jsme tuto metodu začali používat, moc se nám zalíbila a byli jsme překvapení, jaký na nás má příjemný vliv. 

Takže co budeme malovat my? 

Dostávám se k tomu, jak bude probíhat tento kurz. My se budeme během víkendu zabývat těmito okruhy:

1) Vysvětlení pojmů, harmonizace vztahů, vlastní osoba *

2) Řeč našeho těla, sladění orgánů *

3) mandaly našeho života *

4) andělé + intuitivní malování *

5) sladění čaker *

* pokud vás zajímá konkrétnější popis jednotlivých částí, dočtete se je na konci této stránky

Technické informace ke kurzu

Kurz je kapacitně omezen! Je pro 4 lidi, abych se vám mohla plně věnovat.

Na kurz nebudete nic potřebovat. V jeho ceně je zahrnuto:

- lehké občerstvení
- zapůjčení kreslících potřeb (pastelky, tužky, fixy, křídy, akvarely atd.)
- papíry, výkresy
- tištěné informační a diagnostické pomůcky

Začneme tedy v sobotu v 10 hod. Pauzu na oběd si uděláme od 13 hod. do 14:15 a ve 14:30 budeme pokračovat až do cca 17:30 hod. V neděli to bude stejné. Oběd si každý zajistí sám.  

Cena tohoto víkendového kurzu je 2.500,- Kč

drawing 336919 1280

Do 3 dnů po přihlášení zaplatíte zálohu 1.000,- Kč. V sobotu na místě zbytek. Vrácení peněz v tomto případě je: 14 dní před zahájením 100 % zálohy. Poté se vám už záloha vracet nebude. Kurz můžete někomu "prodat", pokud zjistíte, že na něj nebudete moct přijít. Zálohu vrátím i v případě, že najdu náhradníka, nebo kdyby kurz byl zrušen z mojí strany. 

 

 

A teď už zbývá jen ono kouzelné tlačítko: PŘIHLÁSIT SE 


Popis jednotlivých částí, aneb co vás čeká a nemine

1) Na začátku si vysvětlíme pojmy, co je to automatická a intuitivní kresba. Význam jednotlivých barev a jaktože působí tak, jak působí. Zharmonizujete si vztahy s rodiči a s jakoukoliv další osobou. Namalujete si aurogram, z něhož se dá vyčíst spousta informací z vaší aury (např. jak velkou máte intuici, imunitu). Ukážu vám, jak se dá v automatické kresbě ptát a dostávat odpovědi na otázky. Což si budete moct ihned vyzkoušet.

2) Poté přejdeme k našemu fyzickému tělu. Zharmonizujete si své orgány, dostanete k nim vysvětlení - co který orgán znamená ve vašem životě, proč s ním můžete mít problémy. Namalujete si svůj strom života, ze kterého se dá vyčíst, jak velkou máte např. vnitřní sílu. Uvidíte, jak se dá zjistit, kde v těle může hrozit nějaký problém, dá se zde najít např. i to, když máte nějaký orgán již odoperovaný atd. A na závěr si namalujete léčivý obrázek. 

3) Mandaly v našem životě - jejich původ, jejich význam i použití. Vyladíme si živly díky mandalce. Zjistíte svoje postavení v životě. Nakreslíte si svou vlastní osobní mandalku, která vám přinese nějaké poselství, stylem, který si sami zvolíte. 

4) Zakreslíte si, kolik máte u sebe andělů/ochránců/rádců. Svého anděla si i namalujete. Zharmonizujete si díky jednomu i svou mužskou a ženskou část. Naučíte se zakreslit si obrázek s programem, situační a čistící obrázek. 

5) A na závěr si zharmonizujete čakry. Zjistíte, jak na tom jsou - zda jsou správně velké, otevřené a nezablokované. Řekneme si, co vlastně jednotlivá čakra znamená a jak ovlivňuje naše životy. Zakreslíte si čakry před a po harmonizaci, kde na vlastní oči uvidíte rozdíl. Dostanete zde dárek, kterým si budete moct zkrášlit domov a nebo ho předat nějaké své blízké osobě.

 
 

Všechny termíny:

  • Od 30. březen 2019 10:00 do 31. březen 2019 18:00

Powered by iCagenda