Arte-terapeutická skupina

 Registrace ukončena
 
0
Kategorie:
Arteterapie
Datum:
5. říjen 2017 17:30
Místo konání:
Brno, Zábrdovická 2
Telefon:
774 811 170
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

crayons 879974 640

Od října se do mého centra opět vrací arte-terapie se Svitávkou. Já si u Svitávky prošla víkendovým seminářem a moc se mi tento způsob práce sama se sebou líbila. Byla jsem velmi (mile) překvapená, co vše jsem se "z obyčejného" obrázku od Svitávky dozvěděla.

Jak dokáže s lidmi skrze různé druhy výtvarné činnosti pracovat.

Je to navíc úžasně relaxační oddychový čas. Podotýkám, že nejsem žádný umělec. Jde opravdu jen o práci sama se sebou a na sobě, kdy mohu dostat zpětnou vazbu od "profíka". Takže vřele doporučuji. 

Co vám přinese skupina arte-terapie?

Skupinová práce reflektivní tvorby různého zaměření. Tvorbou je například kresba, malba, koláž, práce s hlínou, která umožňuje zobrazit vnitřní prožitek a podívat se na něj z odstupu, z různé vzdálenosti a také z jiného úhlu. Jedná se o práci s pocity, také s náladou a je to i práce podvědomí, které napomáhá vykreslit vnitřní pocity.

Probíhá zde reflexe, socializace ve skupině a sebereflexe. Člověk zažívá dynamiku skupiny a také podporu druhých. Není kladen důraz na výtvarný projev, nýbrž na proces a prožitek z díla ve skupině. Před každým ukončením probíha společný rozbor, kdy se každý může vyjádřit ke své práci i k práci ostatních, samozřejmě dobrovolně.

clay figure 1593403 640

Jak je to s cenou?

V ceně máte veškerý materiál pro tvorbu a malé občerstvení.

Kurzovné je za 10 sezení celkem 3.500,- Kč. Z toho činí záloha 1.500 Kč, podrobnosti o způsobu platby a návratnosti zálohy obdržíte e-mailem po přihlášení u Svitávky.

Tyto skupiny budou probíhat u mě v centru, takže v příjemném relaxačním prostředí. Mnozí už znáte. 

A kde se tedy přihlásit?

Klikněte na: Arte u Svitávky

 
 

Všechny termíny:

  • Od 5. říjen 2017 17:30 do 7. prosinec 2017 17:30
    čtvrtek

Powered by iCagenda