Raději řešíte svůj život jen mezi čtyřma očima? Nebo večer nemíváte čas přijít?

Jsem vám k dispozici i na osobní konzultace. 

Hledáte řešení - cestu ven, z nějakého problému, opakujícího se stavu, nebo jen toužíte po růstu, ale nevíte kde a s čím začít?

Nemáte si s kým popovídat, vaši blízcí vám nerozumí nebo se mezi vícero lidmi cítíte hůř? Klidně se mi ozvěte. 

Při soukromém setkání se mnou si můžete vybrat z těchto oblastí:

  • automatickou kresbu (Tato metoda má neuvěřitelné využití snad ve všem, co potřebujete řešit. Díky automatické kresbě můžete dostat odpověď na téměř jakoukoliv otázku, může vám ukázat, na kolik je pro vás vhodný nový/á partner/ka, jestli máte nějaký zdravotní problém i třeba jakou cestu zvolit pro jeho nápravu. Jak je na tom vaše bydlení, kde jsou vhodné zóny např. pro postel, pohovku atd. Také si můžete vytvořit vlastní obrázek, který vám bude přinášet do domova klid a pohodu, správnou energii, nebo naopak bude odvádět tu energii negativní. V neposlední řadě vám AK ukáže, jak je na tom vaše aura či čakry. Samozřejmě dokáže toto vše zharmonizovat.).
    Automatickou kresbu nabízím jak formou "terapie", tak formou soukromého kurzu - jednotlivé lekce a info k nim najdete v události Vylaďme se barvami,
  • hrníčkovou metodu (o co jde najdete ve videu v bonusové sekci),
  • také se můžeme domluvit na soukromé meditaci. V tomto případě se např. mohu napojit na vaši duši. Pokud je mi dovoleno, dokážu vnímat vaše osobní rádce/ochránce. Můžu vám takto předat vzkaz od nich. Či mrknout na minulý život. Také si můžete vybrat nějaké z témat, které se bude hodit k pomoci v řešení vašeho problému.
  • kraniosakrální terapie

Vyzkoušela jsem i metodu EFT, základy koučování, práce s emocemi. Každému ale vyhovuje něco jiného, protože jsme každý jiný, tak i já některé metody znám sice teoreticky, ale používám jen ty, které sedly a pomáhají mě.  

Dále jsem manželkou muže, který má psychické onemocnění. Zhruba v červenci 2014 jsme se začali věnovat jiné dráze v řešení postupů léčby a také na podporování změny v systému zdravotnictví v tomto oboru. Spolupracujeme i s několika neziskovými organizacemi, které se tomuto věnují v ČR. 

Pokud se vás toto téma jakkoli dotýká, samozřejmě se mi můžete také ozvat.


(mobil 777 346 881, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Cena:

450,-/sezení (první setkání počítejte spíš 90 min., každé další 60 min.) - za každou další započatou čtvrthodinu 50 Kč 
600,- Kč za kurz automatické kresby za jednu lekci, víkendová cena 750 Kč (2 hod., veškeré potřeby zajistím)

Pozn.:

Když se nedostavíte na domluvenou schůzku, a to buď bez omluvy nebo s omluvou v den schůzky, uhradíte na účet 50% z ceny.  
Děkuji vám za pochopení a respektování, vážím si svého času stejně tak jako vašeho.