Všichni dobře známe přísloví: Člověk míní, pán Bůh mění… A tak i v našem týmu nás životní cesty po krátké době rozdělily. Možná jste si toho už sami všimli a já k tomu napsala i krátké vysvětlení na web, který v brzké době bude upraven tak, aby byly aktuální informace zobrazeny i tam.

 

Takže jak to tedy je

Neplánovali jsme si to. Byli jsme ale každý nasměrovaný jiným směrem, i když naše původní plány byly jiné. Zapůjčené prostory na Křenové jsme musely vrátit už v říjnu. Zároveň s tím Zuzzi dostala příležitost pracovat pro jednu neziskovou organizaci a také změnila svou adresu bydlení. Pro ni z toho vyplynulo to, že svými meditacemi, workshopy a akcemi chce nadále pomáhat lidem, ale bude v tomto pokračovat pod svým původním projektem (www.medituji.cz), na své nové adrese v Brně, Netušilova 11. K našemu společnému projektu „Osvoboď se“ už nemá tolik času díky nové práci a tak jsme se včera spolu domluvily, že v něm budu pokračovat již jen já. Nějaké spolupráce v budoucnu se ale nevyhýbáme a uvidíme, co nám čas přinese do cesty.

Co se týče Lukáše, ten objevil svou novou cestu přes workout, kterému se teď naplno věnuje. Mohli jste ho vidět včera i v televizi, kde svou práci představoval v pořadu Víkend. Udělal si také základy krania, ale jak se do projektu Osvoboď se nestihl prakticky zapojit, tak to tak je i nadále.

A já? Já v tomto projektu zůstávám už de facto sama a naplno. Je to pořád moje srdeční záležitost, pořád to cítím jako moje povolání, ale také to cítím tak, že se tomu mám věnovat už sama za sebe, s ostatními ve spolupráci. Potkala jsem také duchovní učitelku, která mě na této cestě bude pomáhat růst. Co se týče nové adresy, tak už všichni určitě víte, že toto útočiště je na České 15, v Brně.

Je zvláštní, jak jsme si něco naplánovali, naučili jsme se od sebe navzájem něco poznat a v tom se naše cesty začaly postupně rozcházet. Nerozešly se od sebe naštěstí moc daleko, dál budeme dělat to, co jsme dělali doposud. Jsem moc ráda, že jsem tyto dušičky na své cestě potkala a vůbec za všechny lidi, kteří jsou mi posíláni do cesty. Každý v sobě nosíme nějaký dar a je úžasné ho objevovat, učit se od sebe navzájem.

Tímto přeji nejen nám třem, ale i všem, aby nás naše kroky vedly skrze srdce a Lásku na cestě životem, ať přijmeme vše, co pro nás osud přichystal, naučíme se z toho maximum, ať můžeme postoupit zas o krok blíž ke své duši, k podstatě bytí.

Maruška

0
0
0
s2sdefault

Komentáře vytvořeny pomocí CComment